Oferty

Oferty

Konfiguracja firmowych sieci

Każda porządna firma, która zatrudnia przynajmniej kilku pracowników musi mieć zapewnioną dobrze działającą sieć. Zdaj się na nasze doświadczenie. Za niewielkie pieniądze zbudujemy od podstaw sieć w Twojej firmie i będziemy czuwać nad jej prawidłowym działaniem. Sieć, to krwioobieg Twojej firmy!

Konfiguracje serwerów FTP

Wymiana danych w firmie jest bardzo ważna. Zwłaszcza sprawna komunikacja pomiędzy Klientami, a siedzibą firmy. Czuwamy nad bezpieczeństwem danych i optymalizacją procesów, aby dane były dostępne na każdym używanym urządzeniu i w wygodny sposób użytkowane.

Zarządzanie bazami danych

Firma zapewnia dla swoich klientów środki do administrowania bazami danych, ich integralność i bezpieczeństwo danych. Zapewniamy też wszelkie narzędzia programistyczne odraz dostąp poprzez język zapytań SQL. Dzięki nam można pracować w rozproszonych bazach danych.

Etapy przygotowywania ofert

  • Kontakt z naszym serwisem

  • Przygotowanie wyceny

  • Omówienie szczegółów

  • Wdrażanie projektu

Opinie naszych klientów

Wiesław Koślawy

"Jestem właścicielem firmy Drutex. Dzięki serwisowi Linux.net otrzymałem fachową pomoc we wdrożeniu sieci w mojej firmie. Wszystko było wykonane solidnie i na czas. Gorąco polecam!"

Wu Czang Han

"Odpowiadam za polsko-chiński projekt stworzenia międzynarodowego huba przeładunkowego. Jest to bardzo ważny projekt. Bezpieczeństwo danych stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki firmie Linux.net mogę być pewny, że nasze bazy danych będą bezpieczne."

Helmudt Schwartzsthenger

Projekt Schumacher

"Jest to pierwsza z firm, która zapewniła kompleksowe wprowadzanie konfiguracji serwerów FTP. Dzięki Linux.net mogliśmy w szybki sposób rozwinąć naszą działalność w Polsce. Planujemy naszą ekspansję na obszar Europy Środkowej i na pewno skorzystamy z usług Linux.net"

Karolina Biała

Prezes firmy wakacje.net

"Firma Linux.net jest otwarta nie tylko na duże międzynarodowe projekty, ale również, na średnich przedsiębiorców. W mojej firmie odpowiadają za bezpieczeństwo sieci."