Odnowa skórzanych foteli samochodowych

Samochody które odnawiamy są często w opłakanym stanie. Nic dziwnego, gdyż zazwyczaj są to pojazdy które stały na podwórku lub w miejscu w którym zostały pozostawione przez kilkanaście lat lub nawet więcej. W najgorszym stanie zawsze jest tapicerka, która w każdym samochodzie nadaje się praktycznie do wymiany

Renowacja fotela w zabytkowym samochodzie

regeneracja foteli samochodowych warszawaKwestie mechaniczne nie są dla nas zbyt kłopotliwe, i większość napraw jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie, aczkolwiek prace tapicerskie są poza naszymi umiejętnościami. Większość prac związanych z tapicerką zlecamy więc zewnętrznym firmom, zwłaszcza gdy w grę wchodzi regeneracja foteli samochodowych Warszawa ma jeden z najlepszych warsztatów tapicerskich, który przyjmuje do renowacji zarówno meble, jak i siedzenia samochodowe. Zwłaszcza skórzane siedzenia są tam często naprawiane, gdyż zakład specjalizuje się w skórzanych obiciach do mebli i siedzeń, ale również wypełnia fotele i naprawia oparcia czy poduszki w starych rodzajach siedzeń samochodowych. Wszystkie prace wykonane przez załogę zakładu są bardzo profesjonalne, a odnowione siedzenia nie do odróżnienia od fabrycznie nowych. Tapicerzy wykonują nawet całkowitą wymianę obicia w momencie w którym jest to potrzebne, choć taki zabieg jest wymagany tylko w bardzo starych siedzeniach, które nie mogą być wyczyszczone. Często potrzebna jest wymiana skórzanych obić, gdyż należą do najbardziej delikatnych i podatnych na uszkodzenia.

Naprawy nie są szczególnie kosztowne, więc pozostają bardziej opłacalną opcją niż wymiana elementu samochodu. W zabytkowych samochodach nie ma takiego luksusu, aczkolwiek nadal jesteśmy zadowoleni z bardzo przystępnych cen nawet w przypadku bardzo trudnych zadań, wymagających znacznego nakładu czasu i pracy.

Top