Odbywam praktykę u producenta okien skandynawskich

Zaraz po podstawówce poszedłem do szkoły, która da mi zawód. Nie chciałem iść do liceum, ponieważ nie miałem zamiaru iść na studia. Od razu chciałem pracować i zarabiać pieniądze. W szkole wysłali nas od razu na praktyki, które miałem przez trzy lata co piątek.

Uczestniczę przy produkcji okien skandynawskich

okna skandynawskie producentJa dostałem przydział do firmy, która produkuje okna. Początkowo to nie wiedziałem nawet co to za firma, ale z czasem okazało się, że te okna skandynawskie producent wykonuje najlepiej. Znany jest on nie tylko w naszym mieście, ale również za granicami naszego kraju. Dla mnie to był zaszczyt, że mogę w takiej firmie odbywać praktyki. Początki były lekkie, ponieważ nic nie musiałem robić a jedynie przyglądałem się jak przebiega proces produkcji takich okien. Wszystkiemu jednak przyglądałem się bardzo uważnie, ponieważ wiedziałem, że niebawem i ja będę się tym zajmować a chciałem wiedzieć jak najwięcej. Po jakimś czasie uczestniczyłem w produkcji okien, ale byłem asystentem. Pracowałem zawsze z Januszem, to najlepszy pracownik w firmie, który jest bardzo wydajny. Wiedziałem, że przy nim się wiele nauczę i to bardzo szybko. Dowiedziałem się, że te okna skandynawskie producent sprzedaje w bardzo niskich cenach. Zaskoczyłem się, bo jakościowo są na prawdę świetne. Później wszystko zrozumiałem i teraz wiem, że lepiej sprzedawać dużo za nieco niższą cenę, niż wołać więcej i mieć mniej klientów. To świetna polityka firmy. Na praktykach na prawdę bardzo dużo się nauczyłem za co jestem wdzięczny.

Po szkole zatrudniłem się w tej samej firmie. Byli ze mnie zadowoleni i zostałem przyjęty na umowę zlecenie. Jak będę się cały czas sprawdzał i samodzielnie pracował to na pewno dostanę umowę o pracę i oczywiście podwyżkę. Jest super.

Top