Odblaskowe barwy hybrydowych paznokci

 

Wśród lakierów hybrydowych wciąż pojawiają się nowości. Po modzie na ombre nadeszła moda na neonowe paznokcie. Lakiery hybrydowe idealnie prezentują się w odblaskowych, żywych odcieniach wyglądających jak światła laserowe na dyskotece. Najmodniejsze neonowe hybrydy są w odcieniu zieleni, żółci, a nawet błękitu.

Nowości w świecie manicure: neonowa hybryda

lakier hybrydowy neonNeonowy blask świetnie sprawdza się przez cały rok. Można zażyczyć sobie hybrydę w jednakowym kolorze na wszystkich palcach, lub neonowy lakier w połączeniu z innymi barwami. Jaki odcień ma zatem lakier hybrydowy neon? Najpopularniejsza jest żywa zieleń, która nie może się znudzić. Świetnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy: koncerty, dyskoteki, sylwestra, wyjazdy integracyjne. Żywa, neonowa zieleń dodaje energii i pokazuje, ze posiadaczka takich oryginalnych paznokci jest osobą twórczą i lubi wyróżniać się w tłumie. Dlatego lakier hybrydowy w odcieniu neonowej zieleni cieszy się dużym zainteresowaniem klientek salonów manicure oraz gabinetów stylizacji paznokci. Latem neonowy lakier hybrydowy doskonale wygląda na opalonych palcach stóp. Modne są też połączenia kilku kolorów. Naprzemiennie można malować hybrydą kolejne paznokcie: raz jasną zieleń, innym razem neonowa żółć lub błękit, fiolet albo nieśmiertelny, neonowy róż w stylu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Neonowa hybryda wpisuje się w klimat disco oraz imprez tanecznych.

Hybrydowe lakiery w kolorach neonowych są żywe, radosne i świetnie wyglądają zarówno na placach u rąk, jak i u stóp. Doskonale prezentują się latem, w czasie wakacji, gdy skóra jest opalona. Dlatego neonowa hybrydę stylistki polecają zwłaszcza na wakacyjne wyjazdy. Także na wszelkiego rodzaju imprezy neonowy lakier sprawdzi się świetnie.

Dobry lakier neonowy można kupić na: https://www.lafemme.pl/

 

Top