O NAS

Jesteśmy pięcioosobową grupą studentów. Prowadzimy portal poświęcony systemowi operacyjnemu Linux. System ten zafascynował nas już za czasów gimnazjalnych. Jego zoptymalizowanie i możliwości, sprawiły że stał się on naszą pasją. Piszemy artykuły na jego temat, opisujemy proces instalacji oraz obsługę poszczególnych dystrybucji.

Chcesz założyć serwer? Pomożemy Ci to zrobić! Oczywiście na Linux-ie.

Nasza ekipa

Dariusz

Szef projektu Linux.net. Tym systemem operacyjnym zainteresował się już od czasów gimnazjalnych, gdy od rodziców dostał na gwiazdkę swój pierwszy komputer. Szybko postanowił wybrać wolny od komercji system, który mógł konfigurować według własnych zapotrzebowań. Posiada ogromne doświadczenie oraz niebywały zmysł organizacyjny. Zdobył fundusze na rozwój serwisu ze swojej uczelni.

Bartosz

Najlepszy przyjaciel Dariusza. Już jako nastolatek zapalił się do stworzenia projektu. Z zamiłowania net deweloper, lubi tworzyć strony internetowe oraz poradniki i tutoriale do nauki tworzenia stron i serwisów internetowych. To on odpowiada za oprawę graficzną serwisu.

Michał

To on odpowiada za kontakty z klientami. Choć stroni od spraw technicznych, ma niebywały zmysł handlowy. Jak sam mówi, z łatwością sprzedałby śnieg Eskimosowi i piasek Arabowi. Zapowiadał się wschodzącą gwiazdą dla firm networking-owych takich  OVB, czy Herbalife, jednakże postanowił zająć się czymś konkretnym i wsparł swoją osobowością rozwój serwisu. To dzięki niemu serwis wszedł na tory dynamicznego rozwoju.

Paweł

Jest zastępcą Dariusza. Ma ogromne doświadczenie w programowaniu oraz użytkowaniu systemów Linux. Jak sam mówi, ma coś z Jurgena Stroopa, czyli twardo dąży do realizacji celów. Dla swojego zespołu jest wymagającym szefem, ale wzbudzającym powszechny szacunek. To on sprawia, że cały zespół pracuje wydajnie i z oddaniem.

Kamil

Odpowiada za sprawy public-relations oraz za cały marketing serwisu. Ściśle współpracuje z Michałem. Razem tworzą bardzo skuteczny tandem w poszukiwaniu i utrzymywaniu Klientów. Ich pracę można porównać do wielofunkcyjnego kombajnu, gdyż mają niebywały zmysł wyszukiwania różnych okazji do znajdowania Klientów oraz do pozytywnego przedstawiania serwisu w społeczeństwie.