Nowy sweterek dla córki

Miesiąc temu urodziła się nasza mała córeczka. Jest to nasze pierwsze dziecko, więc jest oczkiem w głowie mojego męża. W domu mam cudowny przykład córeczki tatusia. Mój mąż w takim stopniu oszalał na punkcie małej, że przynajmniej raz w tygodniu przychodzi do domu z torbami, w których znajdują się ciuszki i zabawki. 

Piękny sweterek z kaszmiru

kaszmirowy sweterekNa nic zdają się moje tłumaczenia, że młoda ma tyle ciuchów, że połowy z nich nie założy, ponieważ szybko rośnie. Żadne argumenty do niego nie przemawiają, a mała księżniczka musi mieć to co najlepsze. W ostatniej paczce znalazłam piękny kaszmirowy sweterek. Nie da się ukryć, że był cudny, w kolorze pudrowego różu. Rzeczywiście idealne ubranko dla małej królewny. Na szczęście rozmiar był trochę większy niż nosi nasza córka, dzięki czemu będziemy mogli taki kaszmirowy sweterek założyć na jesień. Podejrzewam, że teraz latem nam się nie przyda, ponieważ jest rzeczywiście bardzo ciepły. Uważam, że akurat w tym przypadku mąż świetnie trafił. Widać, że ciuszek jest wykonany z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu jest taki milusi i przyjemny w dotyku. Na wszelki wypadek nie chcę sprawdzać ile za niego zapłacił, ponieważ podejrzewam, że mogłabym się przestraszyć. W końcu rzeczy z takiej jakości materiałów są w cenie. Mam nadzieję, że moja córeczka będzie mogła długo nosić taki sweterek, nie chciałabym, żeby za szybko z niego wyrosłą, ponieważ rzadko zdarzają się tak ładne rzeczy. 

Mąż zachwycony, że mi się również podoba kaszmirowy sweterek. Sama bym chętnie taki założyła. Okazuje się, że nawet jego cena nie była wysoka. Spodziewałam się nie wiadomo jakiej kwoty, a okazało się, że sweterek był w super promocji dlatego go wziął. Podejrzewam, że bez promocji też by się u nas znalazł, ale to już zachowałam dla siebie. 

Top