katering

Nowy hotel, restauracja i katering

Nazywam się Marianna i mam czterdzieści dziewięć lat. Jestem właścicielką kilku hoteli, które posiadam w trójmieście.

Mój katering jest bardzo popularny w Trójmieście

kateringOsobiście urzęduję w Gdańsku, gdzie powstał niedawno mój nowy hotel i chciałam być tam obecna cały czas aby mieć wszystko pod kontrolą. W moim nowym hotelu jest bardzo dobra restauracja, którą prowadzi jeden z najlepszych menadżerów. Każda dobra restauracja musi posiadać odpowiednią grupę pracowników, która zadba o dosłownie każdy szczegół.
Oczywiście menu stanowi również bardzo istotny element. Mój nowy hotel posiada sale konferencyjne, które wynajmowane są na szkolenia czy spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane. Klientom zapewniamykatering Trójmiasto oraz dostęp do bezpłatnego internetu. W moim hotelu w Gdańsku jest również sala weselna, która pomieści nawet trzystu gości. Jako właścicielka wiem, jak ważne jest zapewnienie gościom komfortu i wygody. Moja hotelowa restauracja dostarcza również posiłki do pokoi, jeżeli klient nie ma możliwości przyjść osobiście. Mamy bogate menu i restauracja serwuje najlepsze posiłki i napoje. Osobiście dbam o wszystko, ale planuję zatrudnić asystenta, który pod moją nieobecność będzie zajmował się wszystkimi sprawami. Posiadam nie tylko hotele. Od niedawna należy do mnie dobra restauracja, która mieści się w centrum Gdańska. Postanowiłam zainwestować środki, ponieważ dodatkowy biznes zawsze przynosi zyski a ja zyskuję coraz bardziej ugruntowaną pozycję na rynku. Ta nowa restauracja jest prowadzona przez mojego bratanka, który bardzo dobrze sobie radzi i nie muszę kontrolować jak restauracja funkcjonuje.

Codziennie jest wielu gości, którzy są zadowoleni z obsługi. Oczywiście restauracja w hotelu jest nadal pod moim nadzorem i dbam o wszystkie szczegóły.

Top