szybkie strzyżenie psów

Nowość: prestiżowy salon dla psów w Krakowie!

Twoje psiaki potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i właśnie dlatego, specjalnie dla Ciebie, otworzyliśmy nowy salon dla psów w Krakowie. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloma dyplomami z najlepszych szkół, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych.

Strzyżenie psów to usługa, w której również mamy prestiżowe salony

szybkie strzyżenie psówIch stylizacje goszczą na światowych wystawach psów. Fryzjer dla psa, bo tak potocznie zwany jest groomer, pomoże Ci upiększyć Twojego czworonoga, sprawi, że będzie on zadowolony i będzie po prostu szczęśliwym psem, a jak pewnie dobrze wiesz, widok szczęśliwego psa, sprawia, że Ty także poczujesz się o niebo lepiej. Zaufało nam już wiele klientów i co ważniejsze, nie rozczarowaliśmy ich. Chcemy, aby Twoje zwierzaki były podziwiane, gdziekolwiek one nie pójdą. Nie czekaj! Już dziś zaprowadź swojego psa do naszego salonu w Krakowie. Nasza oferta to między innymi szybkie strzyżenie psów, rozczesywanie skołtunionej sierści, wszelakie kąpiele czy obcinanie pazurków. Fryzjer dla psów pomoże Ci także ustalić najbardziej odpowiednią fryzurę dla Twojego pupila, a także poleci Ci najlepsze kosmetyki. Pamiętaj, że Twój zwierzak chce być zadbany. Pokaż, że chcesz dla niego jak najlepiej i zapewnij mu odpowiednią pielęgnację.

Strzyżenie psów powinno się wykonywać około co cztery miesiące. Nieważne jakiej rasy jest Twój pies. Każdy chce mieć piękną i puszystą sierść. Udowodnij, że jesteś osobą, która dba o swojego zwierzaka, nie jest obojętna na jego potrzeby i chce go uszczęśliwiać.

Top