Nowoczesne wózki marki 4baby

Na rynku artykułów dla niemowląt znajdziemy kilkunastu producentów wózków dziecięcych, które dzielą się na modele klasyczne i sportowe, przeznaczone do biegania. Ich ceny znacznie się różnią, choć nie zawsze marka idzie w parze z jakością.

Ile kosztuje dobry wózek spacerowy?

nowoczesne wózki spacerowe 4babyZakup wózka dla dziecka najczęściej wiąże się z wydatkiem rzędu kilkuset złotych, w przypadku modeli z dolnej półki. Za najdroższe modele renomowanych marek trzeba zapłacić nawet dziesięć razy tyle, więc jest to już spory wydatek, jednak nie zawsze znacznie się on różni od tańszego modelu. Godne uwagi są nowoczesne wózki spacerowe 4baby, które należą do średniej półki cenowej i mają bardzo dobrą jakość wykonania. Producent kładzie duży nacisk na wykonanie i dbałość o szczegóły, na które zwracają uwagę klienci. Większość modeli wózków firmy 4baby posiada lekki, aluminiowy stelaż składany jedną ręką. Wózki charakteryzują się niedużą wagą oraz niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się do samochodu. Za około pięćset – osiemset złotych można kupić naprawdę dobry wózek, z kompletnym wyposażeniem, czyli składającym się z folii przeciwdeszczowe, moskitiery czy śpiworka nakładanego na nóżki w trakcie sezonu jesienno – zimowym. Bez względu na cenę, wózki mają w standardzie pojemną torbę na zakupy, która zamocowana jest pod siedziskiem. Dodatkowo można dokupić praktyczną torbę pielęgnacyjną, którą zawiesza się na poręczy do prowadzenia wózka i można w niej schować wszystkie rzeczy dziecka.

Wózki spacerowe są przeznaczone dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć, ponieważ ich siedzisko jest w pozycji pionowej. Dzieci przeważnie korzystają z nich od siódmego miesiąca życia do nawe skończenia trzeciego roku, więc muszą być wytrzymałe.

Top