Nowoczesna i pojemna szafa wnękowa

W moim małym mieszaniu muszę niestety bardzo się pilnować względem tego, aby optycznie nie pomniejszyć przestrzeni jeszcze bardziej. Ostatnio zdecydowałam się na generalne porządki, a także niewielkie zmiany polegające na pozbyciu się starej szafy i komody oraz zastąpieniu ich porządną szafą wnękową.

Idealna szafa do małego mieszkania

szafy wnękowe PoznańMoje mieszkanie, jak większość mieszkań w starych blokach, nie należy do największych, dlatego muszę bardzo uważać, żeby niepotrzebnymi rzeczami optycznie nie pomniejszyć go jeszcze bardziej. Robiąc ostatnio porządki wiosenne zauważyłam, że mam mnóstwo ubrań w których już nie chodzę, więc oddałam je potrzebującym. Tym samym w moich szafach zrobiło się sporo miejsca i wtedy przyszedł mi pomysł do głowy, aby pozbyć się ich i zastąpić je znacznie lepszą alternatywą, jaką są szafy wnękowe Poznań ma sklepy w których możemy zamówić taką szafę spersonalizowaną pod nasze zapotrzebowania. Bez problemu zatem znalazłam model szafy z dużym lustrem na którym bardzo mi zależało z racji tego, że szafę chciałam umieścić w nieużywanej dotąd wnęce w mieszkaniu, gdzie dotychczas mieściło się jedynie lustro. Zamówiona przeze mnie szafa miała mały drążek, ale za to sporo półek i właśnie o taką szafę mi chodziło ponieważ posiadam niewiele rzeczy, które muszą być powieszone. Szafa doskonale wpasowała się swoim wyglądem w styl mojego mieszkania i jednocześnie zaoszczędziła mi sporo miejsca w nim. 

Po wyrzuceniu starej szafy i komody nagle moje mieszanie stało się znacznie bardziej przestrzenne, a nowa szafa nadawała mu nieco nowoczesnego wyglądu. To, co jednak najważniejsze to fakt, że w stu procentach spełniła moje oczekiwania. Bez problemu zmieściłam do niej wszystkie swoje ubrania, a jeszcze zostało sporo dodatkowego miejsca, które postanowiłam wykorzystać na poszewki do pościeli i ręczniki 

Top