stojaki reklamowe

Nowe stojaki reklamowe w mojej firmie

Wczoraj dostałem nowe wyposażenie do mojego sklepu. Przede wszystkim musiałem zmienić wystrój i dopasować nowe regały sklepowe, ponieważ tamte już kolorem nie pasowały.

Stojaki reklamowe przy kasach

stojaki reklamoweRegały sklepowe pomógł mi wybierać mój stary przyjaciel, który jest projektantem wnętrz i dobrze się zna na swojej robocie. Faktycznie wybrał regały sklepowe doskonałe. Jeśli chodzi o regały magazynowe to zamówiłem z hurtowni która się właśnie likwidowała. Właściciel tej hurtowni twierdził, że te regały magazynowe są stosunkowo nowe, ale mu na początku nie do końca wierzyłem. Oczywiście sytuacja się zmieniła, gdy mi pokazał, że regały magazynowe jakie od niego kupowałem, były nabyte przez niego rok temu. To się nazywał dobry biznes. Zamontowałem te regały magazynowe bardzo szybko i tego samego dnia je zapełniłem. Następnego otrzymałem od kilku przedstawicieli handlowych standy, które chciałem umiejscowić w strategicznych miejscach w sklepie. Standy stały przy lodówkach, dziale z mięsem oraz tam gdzie są przyprawy. Wiadomo, standy rozlokowane tak aby nakłaniały pielgrzyma do odbycia dłuższej pielgrzymki po labiryncie półek. Wszelkiego rodzaju najlepszej jakości stojaki reklamowe umieściłem przy kasach. Nie chciałem, aż tak zawalać przestrzeni. Chciałem aby dwa wózki jadące przeciwlegle mogły się spokojnie minąć w moim sklepie. Natomiast problem pojawił się, gdy otrzymałem stojaki na ulotki, ale ulotek nie otrzymałem. Tutaj się zrobiło trochę dziwacznie, ale przedstawiciel stwierdził, że przyjedzie następnego dnia i je zapełni. Tak też się stało, dzisiaj mam stojaki na ulotki zapełnione w stu procentach.

Świetnie i bogato wygląda mój sklep. Jestem dumny, ze mam piękne regały sklepowe uginające się pod ciężarem produktów. Klienci zadowoleni z tego pięknego miejsca i w centrum.

Top