Nowe akcesoria do oporządzania konia

Moja córka znalazła sobie hobby. Byłam zadowolona, że w końcu zaciekawiła się czymś innym niż tylko telefonem i grami na komputerze. Miałam nadzieję tylko że szybko jej się nie znudzi i że dalej będzie pielęgnować swoją pasję.

Akcesoria do jazdy konnej

akcesoria jeździeckieNowe hobby mojej córki było dość drogie, ale byłam w stanie wydać każde pieniądze, aby była zadowolona i jak najwięcej czasu spędzała na wolnym powietrzu wśród natury. Jazda konna wydawała mi się bardzo dobrym pomysłem spędzania wolnego czasu. Oczywiście do jazdy konnej musiałam jej kupić akcesoria jeździeckie. Oczywiście takie porządne, żeby służyły jej długo i żeby była z nich zadowolona. Kupiłam jej zestaw do czyszczenia konia, którego adoptowaliśmy, wszystkie rzeczy do oporządzenia go, siodło i tym podobne. Oczywiście cały strój, w kolorze który sobie wybrała. Była zadowolona z całego prezentu który razem z mężem jej zafundowaliśmy. Nie jest rozpieszczonym dzieckiem dlatego powiedziała, że na następny zestaw, jeśli będzie potrzebowała nowego nazbiera sobie pieniądze sama. Byłam z niej dumna i lubiłam oglądać z jaką pasją pochodzi do koni i zajęć z nimi. Mój mąż aż nie mógł w to uwierzyć, bo to było aż mało wiarygodne, że nasza córka nie siedzi ciągle przed komputerem. Śmiałam się wtedy z niego, że może to nie jest nasza córka tylko ktoś bardzo do niej podobny, ale w głębi serca wiedziałam, że konie pochłonęły ją bez reszty i byłam tym faktem po prostu zachwycona.

Pasja córki rozwijała się bardziej z miesiąca na miesiąc. Trwało to tak długo, że już przestałam nawet liczyć, ile już minęło od rozpoczęcia zajęć. Jak to bywa z rzeczami nadszedł czas kupić nowy zestaw. Jakie było moje zdziwienie, gdy córka powiedziała, że odkładała kieszonkowe i kupi go sobie sama. Byłam wtedy dumna jak nigdy przedtem.

Top