Nigdy nie jest za późno na dietę odchudzającą

Po długiej i przeokropnie nieinteresującej nocy pełnej nieciekawej pracy w biurze, polegającej głównie na podpisywaniu dziwnych umów, papierków, glejtów oraz okazyjnym odbieraniem telefonów, ponieważ sekretarka jest na urlopie, prezes, dla którego start diety odchudzającej nadchodził wielkimi krokami, przysiadł z samego ranka na ławce przed swoim domem.

Każdy może znaleźć dietę odchudzającą dla siebie

Była niedziela, wschód słońca prezentował się świetnie, szczególnie dla kogoś, kogo życie jest tak nudne. Nagle biznesmen poczuł nagłą, dziwną chęć aby pobiegać po parku i wypić jakiś pożywny koktajl. Zrzucił z siebie garnitur i w samej koszuli rozpoczął sprint wzdłuż bogato zadrzewionej alejki. Ku swojemu własnemu zdziwieniu nie zmęczył się. Był już niedaleko końca trasy, gdy pierwsze kropelki potu dopiero zaczynały pojawiać się na jego wiecznie zmarszczonym czole. Natchniony, błyskawicznie postanowił dać sobie kilka dni wolnego od pracy, spółka może zaczekać, natomiast jego nadchodząca dieta odchudzająca już nie! Następnego poranka, w poniedziałek zjawił się dokładnie w tym samym miejscu, tym razem odziany w wygodny dres sportowy. Komfortowy strój pozwalał mu czuć się pewniej podczas pędzenia po lasku, gdyż jego ruchy nie były w żaden sposób skrępowane. Miał przy sobie również butelkę z chłodną wodą, gdyby niespodziewanie naszło go pragnienie.

dieta odchudzającaWszystko było gotowe, a on przy swojej ulubionej ławeczce rozciągał się, by się przypadkiem nie nadwyrężyć podczas śmiałych harców. Zbliżało się powoli południe. Czuł, że decyzja o wyborze diety odchudzającej była właściwa. Promienie słońca grzały mu kark, który po kilku godzinach ćwiczeń stał się czerwony. Teraz może nie zwracał na to większej uwagi, jednak w wyniku braku stosowania jakiegokolwiek kremu przeciwsłonecznego wpadka ta poskutkuje w niedalekiej przyszłości bolesną wysypką.

Jednak obecnie nie było czasu na takie błahostki, gdyż podstarzały mężczyzna zaczął obawiać się, czy nie obrał zbyt długiej i trudnej drogi, czy nie ugryzł więcej, niż był w stanie przełknąć. Gdy od końca dzieliło go kilka metrów, poczuł ból w okolicy klatki piersiowej. Przez jego myśl przemknęła paniczna myśl, że to zawał. Żałował, że tak późno postanowił zastosować odchudzającą dietę. Kłucie jednak szczęśliwie ustało po chwili. Stosowanie nowego zestawu posiłków znacznie poprawiło stan zdrowia prezesa.

Top