Najlepsza cena za białe ręczniki firmy Katrin

Pełnię funkcję administracyjne w jednym z urzędów mieszczących się na terenie miasta. Zajmuję się prowadzeniem dokumentacji o budynku, pilnuję, by wszystkie sprawy konserwacyjne były załatwione. Szukam najtańszych firm i na bieżąco rozwiązuje problemy, które natrafiają się na poziomie administracyjnym. Moim obowiązkiem, jest pilnowanie zamówień artykułów biurowych oraz czystości.

Ulubione ręczniczki białe Katrin

białe ręczniki katrinPrzyznam, że nowy obowiązek mnie trochę zaskoczył, bo nie znam się na artykułach czystości stosowanych w miejscach publicznych. Z pomocą przyszła mi moja siostra, która od lat pracuje jako sprzątaczka w jednym z biur korporacyjnych. Poleciła mi, że jak będę zamawiała ręczniczki papierowe, to żebym wybrała tylko i wyłącznie białe ręczniki Katrin. Firma ta oferuje najlepsze na rynku ręczniczki w korzystnej cenie. W zależności, jaki mamy system dozowania ręczniczków, można zamówić albo w płatkach albo w rolkach. W porównaniu z innymi ręczniczkami te są wytrzymałe i chłonne. Dzięki temu wystarczy wziąć jeden czy dwa listki, zamiast całej garści, jak to często bywa w miejscach publicznych. Wzięłam tę radę do siebie i od razu zorientowałam się jak wygląda to cenowo i zamówiłam kilkanaście sztuk. Faktycznie, po przyjściu okazało się, że ręczniczek ten jest przyjemny i wcale nie wygląda na taki, który umieszczany jest w miejscach publicznych. Z przyjemnością mogłabym korzystać z nich w domu.

Po zamontowaniu ich w toaletach okazało się, że pracownicy zauważyli różnicę. Często słyszę słowa pochwały, że zakup tych ręczniczków, to była dobra inwestycja. Korzystamy z nich obecnie nie tylko do wycierania rąk, ale także w przypadku kiedy się coś wyleje. Są na tyle wytrzymałe, że spokojnie można wycierać nimi blaty, czy podłogi.

Top