Musiałem wymienić automatykę w bramie wjazdowej

Odkąd przeprowadziłem się do rodzinnego domu mojej żony minęło już prawie jedenaście lat. W tym czasie wiele się wokół naszego domu zmieniło. Zamówiliśmy fachowców, którzy położyli kostkę brukową. Zamontowano też wokół domu nowe ogrodzenie i bramę wjazdową. Dekadę temu mieliśmy już bramę na pilota, chociaż już w tamtych czasach był to standard.

Brama wymagała wymiany napędu

profesjonalna naprawa bram wjazdowych w szczecinieDwa miesiące temu brama wjazdowa na naszą posesję odmówiła posłuszeństwa. Przestała się otwierać do końca, a silniczki w ramionach napędu wyły jak oszalałe. Potem wszystko przestało działać i reagować na pilota. Od razu wiedziałem co się stało. Napęd miał swoje lata a kostka brukowa przy bramie podniosła się pod wpływem mrozu o kilka centymetrów. Brama nie mogła się swobodnie otwierać do końca. Nie zmartwiłem się tym wcale, bo od razu znalazłem firmę, w której ofercie była profesjonalna naprawa bram wjazdowych w Szczecinie a to właśnie w tym mieście mieszkamy z żoną i synem w domu naszych teściów. Fachowcy od naprawy bramy wiedzieli co robić. Najpierw zdemontowali starą automatykę i podnieśli skrzydła bramy o kilka centymetrów. Potem zamontowali nowoczesny napęd, którym możemy sterować zarówno z pilota jak i telefonem. Mamy na telefonie specjalną aplikację, która wykrywa napęd w zasięgu telefonu. Teraz wystarczy jedno naciśnięcie ekranu telefonu, żeby brama się otwarła. Naprawa kosztowała niewiele, ale za napęd zapłaciłem prawie cztery tysiące złotych.

Jako, że zamówiłem w tej firmie nowy napęd to za naprawę zapłaciłem naprawdę symboliczną opłatę. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy, która naprawiała nam bramę. Usterka była co prawda oczywista, ale uznanie należy się fachowcom za błyskawiczne zrealizowanie usługi. Cały serwis naszej bramy trwał niespełna dwie godziny.

Top