Modne sofy ozdobą każdego eleganckiego salonu

Nasz dom jest naszą wizytówką. Zwłaszcza salon jest pomieszczeniem, które warto w przemyślany sposób zaprojektować. To właśnie w nim przyjmujemy zaproszonych oraz niespodziewanych gości, dlatego powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także nowoczesny i efektowny. Poza modnymi dodatkami najwięcej uroku dodają pokojowi dziennemu wygodne meble.

Luksusowy wygląd sof tapicerowanych z funkcją spania

sofa tapicerowana z funkcją spaniaW salonie powinny znajdować się efektowny stolik kawowy oraz witryna, jednak najważniejsze w nim są meble wypoczynkowe. Zalicza się do nich tapicerowane kanapy, narożniki oraz sofy, do których dobrać możemy pasujące fotele oraz pufy. Jednym z mebli, które szczególnie upodobali sobie użytkownicy jest luksusowa sofa tapicerowana z funkcją spania, wyróżniająca się praktycznością oraz modnym designem. Zaletą tych mebli jest fakt, że występują one w trzech rozmiarach. Mogą być sofy jedno, dwu lub trzyosobowe i wszystkie z nich można swobodnie rozkładać. Obecnie, w aranżacji wnętrz popularny jest wariant ustawienie wypoczynku 3+2+1. Oznacza to sofę trzyosobową, dwuosobową oraz fotel w z tego samego zestawu. Jest to nie tylko wygodne, ze względu na możliwość rozłożenia sof i przenocowania na nim gości, ale także komfortowe w użytkowaniu i nadające efektowności. Chcą dodać luksusu pomieszczeniu warto jest zdecydować się na obicie ze skóry ekologicznej. Tym bardziej jeśli materiał tapicerski jest pikowany.

Jeśli nie możemy się zdecydować na gotową sofę w salonie stacjonarnym znanej marki, dobrze jest zajrzeć do Internetu, gdzie znaleźć można producentów, który proponują wybór dowolnej tkaniny obicia. Dodatkowo mamy również możliwość doboru wybarwienia nóżek do naszej stylowej kanapy. Dzięki takim możliwościom dobierzemy wymarzoną sofę do naszego wnętrza.

 

Top