Mężowi spodobała się zakupiona kosiarka

Mój mąż Roman niedługo ma urodziny. Mieszkamy w domku poza miastem i mamy spory ogród. Szczerze mówiąc miałam problem co dla niego wybrać. Ostatecznie sam nieświadomie mi pomógł. W weekendy mąż zajmuje się ogrodem i właśnie skończył kosić trawę kiedy ja szykowałam obiad. Zaczął wspominać o naszej kosiarce, że już jest słaba i będzie musiał rozejrzeć się za czymś nowym. 

Kupiłam dobrej jakości kosiarkę

kosiarka saboZdecydowałam się od razu zadzwonić do naszego przyjaciela, który również mieszka w domku. Romek wspominał, ze maciek kupił sobie dobry sprzęt i będzie musiał się go zapytać co to za kosiarką. Powiedziałam Maćkowi, ze chcę kupić dobrą kosiarkę na urodziny dla Romka i on od razu polecił mi kilka firm. Wie jaki ma ogród więc dostosował możliwości kosiarki do naszych potrzeb. Kosiarkę zamówiłam przez Internet. Została dostarczona na szczęście w trakcie nieobecności mojego męża. Karton był spory. Kiedy nie było go w domu owinęłam ją w miarę możliwość kolorowym papierem i przyczepiłam do niego dużą kokardę. Kiedy mąż wrócił z pracy zobaczył swój prezent. Kosiarka sabo bardzo mu się spodobała. Byłą dobrej jakości i spełniała jego oczekiwania. Teraz koszenie trawników będzie dla niego proste i przyjemne. Warto jest inwestować w dobrej jakości sprzęty ponieważ one na pewno będą nam lepiej służyć. Mąż zupełnie się nie spodziewał takiego fajnego prezentu.

Mówił, że rozmawiał z Maćkiem i on właśnie ten model mu polecił. Od razu się przyznałam, że z nim rozmawiałam i od razu zamówiłam tą kosiarkę żeby go wyprzedzić i zrobić mu niespodziankę. Prezent bardzo mu się spodobał a to jest dla mnie najważniejsze. Lubię sprawiać mu przyjemność bo bardzo go kocham. On też zawsze o nie dba i zaskakuje mnie przy okazji urodzin czy naszej rocznicy. 

Top