Listwy mdf wykończeniowe różnych kolorów

Obecnie wszystkie nowoczesne podłogi są drewniane. Do takich potrzebne są najlepsze listwy wykończeniowe. Takie listwy przypodłogowe MDF stanowią piękne wykończenie najbardziej ekskluzywnych podłóg. Oczywiście do paneli oraz płytek również można przymocować takie listwy MDF. Wszystko zależy od naszej koncepcji oraz funduszy. Zapewne takie wykończenia remontowe są droższe od plastikowych.

Popularne listwy przypodłogowe wykonane z płyty MDF

listwy przypodłogowe mdfBardzo modne w ostatnim czasie są podłoża białe lub w kolorze naturalnego drewna. Bez różnicy czy robimy podłogę drewnianą, kładziemy kafelki czy panele. Biała jest teraz praktycznie w każdym nowoczesnym hotelu, gabinecie dentystycznym, klinice czy salonie urody. Do każdego rodzaju z tych podłóg pasują jak najbardziej listwy podłogowe wykonane z materiału drewnopochodnego. Najpopularniejsze są o wysokości 5, 8, 10 cm. Długość zazwyczaj to około 2 m. Takie listwy występują w kolorze białym, jasnego i ciemnego drewna oraz czarnym. I właśnie te kolory są najczęściej wybieranymi kolorami jeśli chodzi o podłogi. Zaletą płyt MDF jest możliwość obróbki, przycinania i wycinania potrzebnych otworów. Listwy przypodłogowe MDF w prosty sposób montuje się do ściany. Dokładniej za pomocą niewidocznych złączek. Cena za paczkę listw w ilości 5 sztuk to około 100 złotych.

Najpiękniejsze podłogi to nie tylko nowoczesne kafle czy płyty drewniane ale także listwy wykonane z najlepszej jakości płyty MDF. Tylko takie połączenie pięknie ze sobą współgra. Najnowocześniejsze salonu oraz modnie urządzone kuchnie powinny mieć listwy przy podłogach wykonane z MDF. Obecnie takie listwy możemy zamówić w sklepie internetowym lub w marketach budowlanych, w których kupimy wszystko co potrzebne do przeprowadzenia remontu w domu.

Top