Laktator dla przyszłej mamy

Większość mam po narodzinach dziecka chcą karmić je piersią, gdyż jest to po prostu najzdrowsza opcja. W mleku matki znajdują się wszelkie niezbędne dziecku składniki odżywcze. Kobieta odżywiająca się zdrowo, niepijąca alkoholu i niepaląca, może spokojnie karmić piersią nawet rok czy dwa. Jednak czasem trzeba nakarmić dziecko butelką, gdy mamy nie ma pod ręką i w tym celu laktator posłuży nam idealnie.

Kilka słów o laktatorze

laktator loviJak już wspomniano, obecnie wiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jak korzystne dla zdrowia dziecka jest karmienie go piersią. Mimo tego, że w pierwszych miesiącach życia, matka chce spędzać z dzieckiem, jak najwięcej czasu, to nie jest to zawsze możliwe. Niektórzy rodzice chcą wrócić jak najszybciej do pracy albo po prostu wyjść z domu na kolację i zostawić dziecko pod opieką opiekunki lub kogoś z rodziny czy przyjaciół. W takim przypadku osoba zostająca w domu z dzieckiem musi go czymś nakarmić. Do wyboru mamy zrobienie dziecku mleka z proszku lub odciągnięcie przez mamę mleka z piersi. Zazwyczaj wiele kobiet właśnie taką opcję wybiera. Do tego celu niezbędny będzie laktator, na przykład laktator Lovi – popularnej marki produkującej smoczki, butelki, laktatory i inne niezbędne mamie i dziecku artykuły. Mama może zostawić opiekunce porcję mleka i wyjść z domu, nie martwiąc się o to, że dziecku będzie głodne do czasu, aż wróci.

Jeśli chcemy karmić dziecko piersią i wciąż móc cieszyć się chwilą spędzoną poza domem, wystarczy nam dobry laktator i odciągnięcie odpowiedniej dawki mleka, która starczy dziecku na cały wieczór lub nawet noc. Pamiętajmy, że aby móc z jak największą miłością wychowywać dziecko, potrzebujemy odpoczynku i spędzenia chwili w samotności lub wychodząc z mężem na kolację przy świecach.

Top