Kupno kalendarza piramidki

Minęły już święta Bożego Narodzenia i wielkimi krokami zbliżał się Sylwester, a wraz z nim Nowy Rok. Nie pozostało mi już nic innego, jak kupić sobie w związku z tym kalendarz. Jak co roku również, nie miałam pojęcia na jaki się zdecydować. Udałam się do sklepu papierniczego, gdzie był bardzo duży wybór tego typu produktów i szukałam czegoś odpowiedniego dla mnie.

Zalety kalendarzy w formie piramidki

kalendarze piramidkaTak długo zastanawiałam się i przeglądałam różne kalendarze, że w końcu sprzedawczyni zdecydowała się mi coś polecić. Powiedziałam jej, że zależy mi na takim kalendarzu, w którym można sobie coś zapisać, ale nie trzeba codziennie zrywać kartek. Najlepiej, żeby był kolorowy i miał jakieś ciekawe rysunki z cytatami, które mogą być inspiracją. Sprzedawczyni powiedziała mi, że w takiej sytuacji najlepiej się dla mnie sprawdzą kalendarze piramidka. Na każdej kartce znajduje się jeden tydzień dlatego nie trzeba codziennie pamiętać o jej przekręceniu. Można zdecydować się na takie w których pierwszy dzień tygodnia to poniedziałek lub na takie, w których tydzień zaczyna się od niedzieli. Na koniec tygodnia wystarczy przekręcić kartkę do tyłu. Zaproponowała mi ona mały kalendarz, który zmieści się na biurko. Muszę przyznać, że wyglądał on naprawdę świetnie, a do tego był tani, dostępny akurat w niskiej, promocyjnej cenie. Od razu zdecydowałam się go zakupić.

To był naprawdę świetny wybór. Bardzo mi się podobał ten praktyczny i wygodny kalendarz. Był on wykonany na błyszczącym papierze kredowym, dlatego naprawdę świetnie wyglądał. Notatki można było zapisywać z boku każdego dnia tygodnia albo po drugiej stronie kartki. To również było bardzo wygodne. Świetnie mi on służył przez cały następny rok. W tym roku również zakupię taki produkt.

Top