Kupione botki pasowały idealnie

Moja córka poprosiła mnie abyśmy pojechały do galerii po nowe buty. Rzeczywiście noga jej urosła a nie mogła chodzić w za małych butach. Emilka ostatnio coraz większa uwagę zwraca na swoje stroje, buty widać że już mi córka dojrzewa. Postanowiłam najpierw popatrzeć w sklepach internetowych jakie są modne buty. Chciałam żeby wybrała sobie botki, które będą jej najbardziej odpowiadać. 

Córka wybrała piękne botki

młodzieżowe botki damskieSama pamiętam jak byłam młodsza i mama za mnie decydowała jakie buty będą dla mnie najlepsze. W przeszłości nie było aż takiego wyboru a poza tym ceny były czasem nieosiągalne dla wszystkich więc musiałam chodzić w tym co było. Dlatego chciałabym zapewnić mojej córce wszystko co dla niej najlepsze. W Internecie można znaleźć bardzo dużo butów, w różnych rozmiarach i kolorach ale zauważyłam, że córka od razu wiedziała co jej się podoba i co chciałaby kupić. Młodzieżowe botki damskie, które wybrała bardzo mi się spodobały. Były solidnie wykonane. Miały grubsza podeszwę i nie były bardzo drogie. Można było je zamówić przez sklep internetowy z dostawą do domu bądź zarezerwować i obejrzeć sobie w sklepie. MY wybrałyśmy opcję rezerwacji. Chciałam żeby córka przymierzyła buty bo jednak rozmiar rozmiarowi nie jest równy a nie chciałam bawić się w odsyłanie za małych butów. Następnego dnia odebrałam córkę ze szkoły i pojechałyśmy razem do galerii.

Wybrane botki przez córkę na żywo prezentowały się idealnie. Rozmiar wybrany pasował na jej stopę. Od razu je kupiłyśmy a ja przy okazji wybrałam sobie także buty. Zdałam sobie sprawę, że moja córka będzie mi towarzyszyć na zakupach. Ma świetny gust i cieszę się, że będę miała w niej wsparcie. Zawsze chciałam mieć dobre relacje z córką i cieszę się, że to się nam udało. Każda z nas była zadowolona ze swoich butów. 

Top