Kto w Krakowie udziela pożyczek pod zastaw?

Mój mąż wpadł ostatnio na pomysł bardzo ciekawego biznesu. Kiedy przedstawił mi założenia tego projektu od razu kazałam mu w to wejść. Zapowiedziałam również, że pomogę mu w rozkręceniu tego przedsięwzięcia. Był tylko jeden problem. Ten projekt wymagał dużego nakładu inwestycyjnego. Nie mieliśmy tyle wolnej gotówki. Zaczęliśmy się zastanawiać skąd wziąć pieniądze.

Wzieliśmy pożyczkę pod zastaw nieruchomości

pożyczki pod zastaw nieruchomości - krakówW końcu wpadłam na pewien pomysł. Przecież mogliśmy wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Posiadaliśmy dość duży dom, który na pewno był wart więcej niż wymagany wkład własny w inwestycję. Mąż również przyznał, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Biorąc pożyczkę długoterminową od zastaw nieruchomości można szybko uzyskać gotówkę z pewnego i bezpiecznego źródła. Musieliśmy tylko znaleźć miejsce, gdzie takiej pożyczki ktoś nam udzieli. Poszukiwanie takiego miejsca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: pożyczki pod zastaw nieruchomości – kraków, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Bez problemu udało nam się znaleźć lombard, który zajmował się udzielaniem pożyczek pod zastaw nieruchomości. Ten lombard znajdował się w samym centrum Krakowa i miał bardzo pozytywne opinie poprzednich klientów. Klienci chwalili, że jest to bardzo profesjonalne miejsce, gdzie szybko i bez zbędnych formalności można uzyskać gotówkę do ręki.

Od razu zdecydowaliśmy się tam udać. Skompletowaliśmy wszystkie dokumenty gwarantujące, że jesteśmy jedynymi i prawowitymi właścicielami mieszkania i udaliśmy się do tego lombardu. Tam bez zadawania zbędnych pytań zgodzono się udzielić nam pożyczki pod zastaw mieszkania. Najpierw pracownik lombardu sprawdził dokumenty, następnie obejrzał naszą nieruchomość i już kilka dni później umówiliśmy się u notariusza, żeby spisać umowę.

Top