Krakowski projektant wnętrz

Jestem osobą, która lubi zmiany. Dlatego też po dziesięciu latach od ostatniego dużego remontu zaczęłam odczuwać znużenie tym, jak wygląda moje wnętrze. Postanowiłam więc coś zmienić. Nie chciałam jednak działać na własną rękę, ponieważ chciałam uzyskać świetny efekt. Dlatego też stwierdziłam, że nawiążę współpracę ze specjalistą od projektowania wnętrz z mojego ukochanego Krakowa.

Krakowski specjalista od projektowania wnętrz

nieszablonowa dekoracja i architektura wnętrz w krakowieNie lubię nudy. Dlatego też kiedy od ostatniego dużego remontu w moim mieszkaniu minęło jakieś dziesięć lat, zaczęłam tracić poczucie satysfakcji i zadowolenia z tego, jak wygląda moje wnętrze. Jako że nie lubię marazmu, postanowiłam działać. Chciałam, aby metamorfoza mojego mieszkania była spektakularna, dlatego nie chciałam dokonać jej samodzielnie. Postanowiłam, że zaufam w tej materii specjaliście. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stał się fachowiec, którego domeną jest nieszablonowa dekoracja i architektura wnętrz w Krakowie. Jako że jest to naprawdę duże miasto, miałam do przejrzenia sporą ilość portfolio. W końcu wybrałam jedno z nich, kontaktując się od razu z jego autorem. Umówiliśmy się szybko na spotkanie, ażeby omówić moje oczekiwania. Okazało się, że architekt od razu pojął moją wizję mieszkania, czując co mi w duszy gra. Bardzo mnie to cieszyło, ponieważ czułam w kościach, że na następnym spotkaniu przedstawi mi bardzo ciekawy projekt.

Kiedy architekt przedstawił mi swój pomysł na moje mieszkanie, byłam zachwycona. Patrząc na projekt, oczami wyobraźni widziałam, jak zmieni się moje wnętrze. Jego pomysły bardzo mi się podobały, od razu trafiając w moje gusta. Jestem zatem bardzo szczęśliwa i zarazem niecierpliwa, nie mogąc doczekać się momentu, w którym ekipa skończy prace w moim mieszkanku i będzie ono gotowe!

Top