Kompaktowa szlifierka kątowa Hitachi

Jeśli chodzi o szlifierki kątowe, na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych elektronarzędzi zaliczających się do tej kategorii. Dostarczane są one przez różnych producentów, co jeszcze bardziej zwiększa dostępny dla klientów asortyment. Przy zakupie na pewno warto wziąć pod uwagę znane marki i ich produkty, jedną z nich jest firma Hitachi.

Dwa modele szlifierki G13SR4

hitachi g13sr4Jeśli chodzi o produkty firmy Hitachi, dość często spotkać możemy dwa różne urządzenia o bardzo podobnej sygnaturze. Tak jest w przypadku szlifierki kątowej Hitachi G13SR4. Jest ona de facto dostępna w dwóch odsłonach. Jedna z nich wzbogacona jest o przyrostek WL, druga zaś YL. Warto wiedzieć, że modele te, jeśli chodzi o właściwości takie jak moc, średnica tarczy, prędkość obrotowa czy masa, nie różnią się od siebie. Różnica w ich przypadku polega na posiadanym wyposażeniu podstawowym. Jeden model wyposażony jest w boczną rękojeść, drugi zaś w osłonę tarczy. Dzięki temu możliwe jest dobranie tego modelu, który bardziej odpowiada naszym potrzebom, bez niepotrzebnego tracenia innych funkcjonalności, którymi charakteryzuje się dana szlifierka. Oba modele charakteryzują się dużą kompaktowością, dzięki czemu możliwe jest ich bezproblemowe przenoszenie i używanie nawet w niewielkich przestrzeniach. G13SR4 doskonale współpracuje z tarczą diamentową, która gwarantuje efektywne szlifowanie, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie gładkich powierzchni na tworzywie, które poddajemy obróbce.

Omawiana powyżej szlifierka kątowa – bez względu na model, na który się zdecydujemy – mieści się w przedziale cenowym do 250 zł, co – jeśli chodzi o wykonywanie przy jej pomocy przydomowych zadań – wydaje się być rozsądną ceną za gwarantowane przez Hitachi funkcjonalności. Warto na pewno jeszcze wspomnieć o nawet trzyletniej gwarancji od producenta.

Top