Klienci decydują się na remont pod klucz

Jestem budowlańcem z długoletnim doświadczeniem w branży. Pracuję dla siebie. Wykonuję praktycznie wszystkie prace. Dobrze sobie radzę i nie narzekam na brak zleceń. Kiedy zaczynałem miałem mało klientów. Ale z dnia na dzień było ich coraz więcej. Najważniejsze w tej branży żeby się utrzymać jest dobre i solidne wykonywanie swoich obowiązków. 

Wykonuję remonty w domach i mieszkaniach

wykończenie mieszkania pod klucz gdyniaJa zawsze do każdego zlecenia podchodzę bardzo poważnie. Staram się proponować różne rozwiązania klientom bo niestety większość osób nie zna się na budowlance. Niektóre osoby chciałyby mieć piękne wnętrza ale nie wiedza jak można by dane pomieszczenie odnowić czy zmienić żeby było przytulne i eleganckie. Ostatnio bardzo często zajmuję się wykańczaniem wnętrz. W dzisiejszych czasach wielu klientów decyduje się na zakup nowych mieszkań. Mieszkania kupione w stanie deweloperskim wymagają aranżacji i remontu generalnego. Klienci często wyszukują ekipy do remontu wpisując w Internecie wykończenie mieszkania pod klucz gdynia. Niektórzy umieszczają swoje ogłoszenia. Ostatnio natknąłem się na ogłoszenie w Internecie. Klient szukał dobrego fachowca, który wyremontuje mu mieszkania pod klucz. Postanowiłem się odezwać i umówiliśmy się na spotkanie na budowę. Domek był piętrowy ale metraż był całkiem fajny. Nie był ani za duży ani za mały. Klient pokazał mi cały dom. Powiedział jak wyobraża sobie dane wnętrza. Umówiliśmy się, że w ciągu kilku dni przygotuję pełną wycenę. Cena za poszczególne prace jest bardzo istotna dla klientów.

Udało mi się przebić konkurencję i zostałem wybrany do tego zlecenia. Mieszkanie remontowane pod klucz jest bardzo wygodne. Wchodząc nie musze nic kuć bo klient nie zdecydował się na przenoszenie ścian. Od razu mogę zabrać się za tynkowanie, kładzenie płytek i paneli. W ciągu trzech tygodni udało mi się wyremontować mieszkanie. Klient był bardzo zadowolony z efektu końcowego.

Top