Klasyczna tablica suchościeralna

Podczas studiów miałam sporo czasu po zajęciach. Nie lubiłam bezczynnie siedzieć w miejscu, dlatego musiałam znajdywać sobie jakieś zajęcia. Pomyślałam o jakiejś dodatkowej pracy dla studentów i uznałam,  ze chyba najbardziej odpowiadałaby mi praca z dziećmi. Jednak praca jako opiekunka nie wchodziła w grę, ponieważ miałam zajęcia o różnych godzinach. 

Nauka angielskiego z tablicą suchościeralną

tablica suchościeralna 120x90Pomyślałam wtedy o korepetycjach dla dzieci. Język angielski był czymś, w czym byłam dobre, więc zaczęłam uczyć dzieci. Podstawowym zakupem była tablica suchościeralna 120×90, ponieważ uznałam, że dodatek ten bardzo się przyda, gdy będę uczyła dzieci poprawnej pisowni. Obecnie szkoła kładzie chyba nawet większy nacisk na pisownię, niż na wymowę. Dlatego wybrałam tablicę odpowiednich rozmiarów i zamówiłam. Przywieziono mi ją do domu, bo zamówiłam ją wprost od producenta. Uznałam, że tak będzie lepiej, ponieważ sama nie dałabym rady iść przez miasto z takim dużym przedmiotem. Do zamówienia dołączony miałam paragon i zestaw pisaków różnego koloru oraz gąbkę. Od razu przypomniała mi się szkoła, kiedy to jako mała dziewczynka zapisywałam na tablicy równania matematyczne. Zainstalowałam tablicę w miejscu nauki dzieci i już wkrótce zaczęliśmy jej używać. Dzieci lubiły pisać na tablicy, bo czuły się wtedy jak w szkole, jednak takiej z indywidualnym tokiem nauczania. Zauważyłam, że wygodą tablicy jest fakt, że łatwo się ją zmazuje, nie trzeba się przy tym męczyć.

Uważam, że dokonałam bardzo dobrego zakupu. Po nowej tablicy bardzo przyjemnie się pisało i mogłam zapisywać na niej różne zadania dzieciom. O wiele wygodniej pisze się na tablicy suchościeralnej, niż na takiej kredowej, ponieważ nie pyli i przynajmniej alergicy nie muszą się męczyć, bo jest to dla nich bezpieczny i wygodny zamiennik tablicy klasycznej.

Top