Kalosze typu piankowego chroniące stopy przed wychłodzeniem

Istnieje wiele czynności, które wymagają odpowiedniego, nieprzemakalnego ubioru. Oprócz okrycia wierzchniego najbardziej pożądanym elementem ochronnym podczas złej pogody są wysokiej jakości kalosze. To dzięki nim będziemy mogli wykonywać zarówno pracę zawodową w niesprzyjających warunkach pogodowych, jak i spędzać czas w ogrodzie czy na działce.

Kalosze termoizolacyjne do pracy i na działkę

kalosze piankoweDzięki zakupieniu tego rodzaju kaloszy można uniknąć zamoknięcia i przeziębienia stóp, co może skutkować przeziębieniem lub bardziej poważną chorobą. Wiedzą o tym właściciele firm zatrudniających pracowników, wykonujących swoje czynności na zewnątrz w miesiącach jesiennych i zimowych. Kalosze piankowe zapewniają im niezwykle skuteczną ochronę i izolację cieplną. Dzięki bardzo dobremu skonstruowaniu warstwy izolacyjnej kalosza, możliwe jest pracowanie w nich nawet przy bardzo ujemnych temperaturach. Warstwa piankowa bardzo dobrze izoluje nogę i nie dopuszcza do przemarznięcia stopy przez wiele godzin pracy. Dużą rolę odrywają tutaj inne wkłady ocieplające, stosowane przez producentów kaloszy. Tego typu obuwie może być także z powodzeniem stosowane podczas prac zimowych czy jesiennych na naszych działkach, czy ogrodach. Dzięki niezwykle dobrej izolacji możemy wykonywać wiele prac, bez uszczerbku na zdrowiu oraz w komfortowym samopoczuciu. Wiele wersji buta tego typu ma antypoślizgową podeszwę.

Kalosze są znane od wielu dziesięciu lat. Ich wzbogacone, izolowane i ocieplane wersje mogą być podstawowym składnikiem ubioru robotników, którzy pracują na zewnątrz w miesiącach jesiennych i zimowych. Pracodawcy chcą w ten sposób ochronić zdrowie pracowników i nie narażać ich na niebezpieczne choroby, powodowane wychłodzeniem stóp i całego organizmu.

Top