Kabina sanitarna od producenta

Jakiś już czas temu, a będzie to mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, postanowiłam, że zostanę wiodącym producentem małych części. Dlaczego tak postanowiłam? Otóż zmusiła mnie do tego sytuacja. Aktualnie poszukuję kabin sanitarnych, które zostaną wstawione do mojej nowej hali produkcyjnej.

Jaką kabinę sanitarną od producenta wybrać?

kabiny sanitarne producentJak się okazuje wcale nie jest tak łatwo wybrać nową kabinę sanitarną dla swojej firmy. Takie kabiny sanitarne produkowane są zazwyczaj na specjalne zamówienie, raczej nie jest możliwy ich zakup od razu w sklepie. Muszą zostać zrobione na wymiar pod konkretne pomieszczenie. Z racji na fakt, że chciałam bardzo szybko otworzyć moją nową falę produkcyjną postanowiłam poszukać producenta kabin sanitarny, jeszcze przed wykończeniem pomieszczenia, które miało być przeznaczone na łazienkę dla pracowników. Miałam kilka takich pomieszczeń w dwóch budynkach, było ich dokładne osiem, ponieważ miała to być bardzo duża hala produkcyjna. Zamierzałam zatrudnić wiele osób, więc musiałam przygotować bardzo dużo łazienek dla tak dużej ilości osób. W celu znalezienia najlepszych kabin sanitarnych dla mojej firmy postanowiłam wpisać w najlepszą a zarazem najbardziej mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – kabiny sanitarne producent. Okazało się wtedy, że bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania jest kilku producentów kabin sanitarnych dla firm, ale nie tylko. Musiałam się z nimi czym prędzej skontaktować. Bardzo zależało mi na czasie.

Okazało się, że jeden z producentów ma akurat wolne miejsce, ponieważ zwolniła się rezerwacja na nowe kabiny sanitarne od jednej firmy. Zamówiłam więc specjalistę do wymierzenia kabin sanitarnych dla mojej własnej firmy. Czas realizacji całego zamówienia z montażem to około 2 tygodnie. 

Top