Jak wykonać stojak na ulotki?

Prowadząc swoją firmę, nierzadko chcemy się dobrze zareklamować. Idealnym sposobem mogą być ulotki. Jednakże samo rozdawanie ich na ulicach może nie wystarczyć, dlatego należy poszukać innych miejsc, w których warto je umieścić. W wielu miejscach można spotkać stojaki na ulotki, gdzie na jednym stojaku reklamuje się kilka różnych firm lub produktów. Może to być również świetne miejsce na ulotki naszej firmy.

Jak wyglądają współczesne stojaki na ulotki?

stojak na ulotkiChyba każdy z nas choć raz widział stojak na ulotki. Dość często spotyka się go w wersji wykonania z tworzywa sztucznego, gdzie na ściance montuje się tak zwane kieszenie na ulotki. Zazwyczaj jest ich klika do kilkunastu. Sama kieszeń wykonana jest z przezroczystego tworzywa, by widać było przez nie całą ulotkę. Dzięki temu możemy zapoznać się z treścią ulotki bez konieczności jej wyciągania. Oczywiście stojak na ulotki służy do tego, by eksponować ulotki, które osoby zainteresowane mogą sobie wziąć. Ważne jest, by taki stojak na ulotki był stabilny, bo często kręcą się koło nich dzieci oraz spore grupy zainteresowanych konkretnymi ulotkami, więc niedopuszczalne jest, by przewrócił się on podczas delikatnego popchnięcia. Jednocześnie stojak nie może być zbyt ciężki, by można było go przesuwać i z łatwością transportować. Ważne jest odpowiednie zabezpieczenie stojaka podczas transportu, bo tworzywa sztuczne nie należą do najtrwalszych materiałów, lecz w tym przypadku doskonale zdają egzamin. Stojak na ulotki może być wykonany w niemalże dowolnym kolorze, który określimy podczas składania zamówienia.

Jeśli ładnie wyeksponujemy ulotki naszej firmy na stojaku, to istnieje duża szansa, ze ludzie chętnie będą zapoznawać się z ich treścią. A co za tym idzie, nasza firma zyska wielu nowych klientów. A to jest właśnie celem funkcjonowania firmy.

Top