Jak moja firma zarabia na konserwacji żurawi budowlanych

Istotą dobrego funkcjonowania firmy, to aby była samowystarczalna. Głównie chodzi mi o to, aby mogła nie tylko wykonywać zlecenia odgórnie, ale też samodzielnie mogła dokonywać pełnych serwisów swoich urządzeń.

Konserwacja żurawi budowlanych to gałąź mojej firmy

konserwacja żurawi budowlanychJeżeli mam sprawdzonych fachowców, mechaników z wieloletnim doświadczeniem, po szkoleniach kierunkowych jestem spokojny. Jestem przekonany, że moja konserwacja żurawi budowlanych może zagwarantować mi pełne bezpieczeństwo używania sprzętu podczas zleceń. Niejednokrotnie też zdarzało się, że firmy zewnętrze zlecały nam naprawę i konserwację swoich urządzeń. Faktycznie, jeżeli ktoś widzi, że moje urządzenia są zawsze w świetnej kondycji, sami chcą wykorzystać firmę do takich prac. Od około roku czasu konserwacja żurawi budowlanych stała się kolejną gałęzią z której moja firma czepie nie małe zyski. Wpływy z tytułu napraw w innych firmach gwarantują mi dochody nawet w sezonie zastoju zleceń budowlanych. Ostatnio nawet moi pracownicy zostali wysłani na delegację na drugą stronę kraju, aby dokonać kompleksowego serwisu maszyn i dźwigów. Nie tylko za wykonaną pracę uzyskałem satysfakcjonujące wynagrodzenie, ale również kwieciste referencje na naszej stronie internetowej się pojawiły. Moi pracownicy są niezwykle zadowoleni ze swojej pracy, a ci, co są najbardziej pracowici mają zagwarantowane prowizje uzależnione od stopnia zaangażowania w zlecenie. Liczy się dobro nie tylko klienta, ale właśnie też pracownika.

Truizmem jest, że taka konserwacja żurawi budowlanych nie mogłaby się odbyć, jeżeli nie miałbym dobrych mechaników. Jeżeli pracownik jest zadowolony i zaangażowany w pracę jaką wykonuje, to wówczas mam gwarancję jego wydajności. Cały czas o to dbam w mojej firmie.

Top