Jak dbać o auto?

Pielęgnacja samochodu nie jest niczym skomplikowanym. Coraz częściej okazuje się, że te czynności możemy robić w domach. Jednak podstawą są dobre kosmetyki o które trzeba koniecznie zadbać. Dlatego jeżeli nie wystarcza nam efekt końcowy, który uzyskamy na zwykłej myjni samochodowej to warto zaopatrzyć się we własne akcesoria.

Kosmetyki do auta od najlepszych producentów

polecane marki detailingoweBez trudu zrobimy to w dobrym sklepie www, który oferuje wysokiej jakości rzeczy. Jeżeli zaczynamy swoją przygodę z auto detailingiem to koniecznie musimy zadbać o rzeczy, którymi będziemy nakładać kosmetyki. Tutaj podstawą jest skuteczna gąbka, ścierka do kurzu oraz osobna szczotka do mycia felg. Taki podstawowy pakiet dostaniemy w każdym sklepie. Oczywiście jeżeli mamy taką potrzebę to możemy dokupić kilka dodatków. Przykładem jest wygodna szczotka na rączce do czyszczenia dachu. Dobre polecane marki detailingowe mają wysokiej klasy produkty, które zapewnią nam wygodę podczas sprzątania. Jeżeli chodzi o typowe kosmetyki to dobrze jest mieć sprawdzony szampon z woskiem. Do tego można nabyć specjalny środek do oczyszczania kokpitu. Podstawowy znajduje się w sprayu. Jednak nie którzy wolą ścierki, które zawierają w sobie preparat. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, a po wytarciu konkretnych elementów można je wyrzucić. Często osoby, które zaczynają swoją przygodę z tak zaawansowaną pielęgnacją mają kłopot z felgami.

Tam osadzają się najtrudniejsze do usunięcia osady. Dlatego warto od razu zamówić również środek do czyszczenia felg, który rozpuści uporczywe zabrudzenia. Go można stosować na myjni. Oczywiście wisienką na torcie powinien być dla nas wosk, który nałożymy na lakier po kompleksowym czyszczeniu. Ceny wosków są niskie i nie będą nadwyrężały naszego budżetu.  

Top