Idealny ośrodek wypoczynkowy

Mieliśmy za sobą ciężkie miesiące. Zmarła babcia, wszyscy bardzo to przeżyli. Postanowiliśmy chociaż w wakacje jakoś przestać myśleć o tym co smutne i zaznać trochę rozrywki. Trzeba było się oderwać od złych historii i trochę się pobawić. Dlatego tata zabrał nas na wakacje któregoś dnia. Z dnia na dzień musieliśmy się spakować.

Ośrodek wakacyjny dla całej rodziny

duży ośrodek wypoczynkowy MazuryBył to bardzo spontaniczny wyjazd, bo w ostatniej chwili okazało się, że zwolniła się jedna rezerwacja w miejscu, które chciał odwiedzić tata. Był to duży ośrodek wypoczynkowy Mazury w którym kiedyś tata był na jakiejś konferencji i bardzo mu się spodobało. Tym razem chciał pojechać tam z całą rodziną. Moja siostra chyba najbardziej cieszyła się na wyjazd i ta jej radość promieniowała potem na nas. Tata zadbał o wybór odpowiedniego miejsca do wypoczynku. Nasz ośrodek położony był w centrum, blisko od pobliskich atrakcji, więc praktycznie każdy z nas mógł korzystać z różnych rozrywek bez ograniczeń. Miałam wspólny pokój z siostrą i to były takie nasze pierwsze wspólne chwile od dawna. Większość czasu leżałyśmy na wygodnym hotelowym łóżku, czytając magazyny plotkarskie i oglądając telewizję na wielkim hotelowym monitorze. Raz też byłyśmy popływać w basenie zewnętrznym i opaliłyśmy się na brązowo. W restauracji na parterze obserwowałyśmy, czy nie ma żadnego towarzystwa dla nas, ale głównie ośrodek stawiał na rodziny z dziećmi, więc raczej było spokojnie cały czas.

Na wyjeździe wszyscy jakoś się w końcu zregenerowali. Nawet mama zaczęła się uśmiechać. Kupiła sobie duży kapelusz przeciwsłoneczny i leżała przy basenie czytając książkę. Tata stwierdził, że najbardziej cieszy się, że mama już lepiej się czuje. Taki wyjazd każdemu z nas poprawił samopoczucie i nastrój.

Top