Idealnie zaaranżowane wnętrze mieszkania

Po wielu latach pracy wreszcie zakupiliśmy sobie mieszkanie w Gdańsku, wraz z dziewczyną, w naszym rodzinnym mieście. Wychowywaliśmy się tutaj i wreszcie przyszedł czas wyrwania się ze stancji i stanięciu na swoim. Był to dobry wybór, jednakże musieliśmy skorzystać z pomocy projektanta.

Aranżacja wnętrza w Gdańsku

aranżacje wnętrz gdańskNa samym początku zależało nam na tym, aby przenieść nasze meble z poprzedniego mieszkania. Było z tym trochę zabawy, ponieważ mamy sporo swoich mebli, jednakże udało nam się z tym dosyć szybko uwinąć. Po przeniesieniu wszystkiego, nie mieliśmy pomysłu co dalej robić. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na aranżacje wnętrz Gdańsk oferuje naprawdę wiele specjalistów w tej dziedzinie, którzy są skorzy pomóc w każdym przypadku. Podczas przechadzania się po sklepach, natknęliśmy się na reklamę jednej siedziby, która oferuje tego typu usługę. Zadzwoniliśmy pod podany na reklamie numer kontaktowy i umówiliśmy się na spotkanie. Przed wizytą, zrobiliśmy zdjęcia naszego mieszkania, a następnie udaliśmy się na umówione spotkanie. Projektant był bardzo miły, a w dodatku niesamowicie doświadczony. Po sprawdzeniu naszych zdjęć od razu pobudziła się jego wyobraźnia i podsunął nam wiele ciekawych pomysłów, które mogliśmy wykonać nawet na własną rękę. To nam w zupełności wystarczyło, szybka konsultacja, ponieważ w sumie tylko to nam było potrzebne. Jego pomysły zrealizowaliśmy dosyć szybko i cieszymy się pięknymi pokojami od tamtego czasu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, wszystko przebiegło naprawdę szybko, a w dodatku w miłej atmosferze. Nasze nowe mieszkanie wygląda o niebo lepiej, a przebywanie w nim sprawia dużą przyjemność i umożliwia zrelaksowanie się nawet po najcięższych dniach. Teraz już wiemy, gdzie się udać, jeżeli będziemy potrzebowali opinii eksperta.

Top