Gdzie w Warszawie znajdę poradnię leczenia bólu?

Od wielu lat cierpię na przewlekłe bóle mięśni. Jest to związane z moją przewlekłą chorobą. Lekarz prowadzący powiedział mi, że jedyne co mogę zrobić to przyjmować leki, które zahamują objawy mojej choroby w tym ból mięśni. Wcześniej najpierw musiała udać się do odpowiedniego lekarza specjalisty, który skonsultował by ze mną mój przypadek i przeprowadził odpowiednie badania.

Udałam się do poradni leczenia bólu

poradnia leczenia bólu warszawaDostałam od niego skierowanie do poradni leczenia bólu. Chciałam jak najszybciej dostać się do lekarza specjalisty, dlatego szukałam takiej przychodni, która oferuje szybkie terminy. Odpowiednie miejsce poleciła mi moja przyjaciółka. Była to renomowana i rekomendowana przez wszystkich pacjentów poradnia leczenia bólu Warszawa jest dużą miejscowością, dlatego znalazłam tutaj, aż dwa oddziały tej poradni. Jeden z nich mieścił się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez moją przyjaciółkę numer telefonu i umówiłam się na wizytę do lekarza. Nie musiałam czekać dłużej niż tydzień. Pani w recepcji zapisała mnie od razu na konkretną godzinę, dlatego w umówionym dniu, mogłam zjawić się u lekarza o takiej porze, żeby nie musieć tracić w kolejce kilku godzin. W tej poradni pracowali tylko renomowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu bólu przewlekłego.

Na miejscu mogłam od razu wykonać wszystkie potrzebne badania. Już po pierwszej wizycie lekarz określił, jakie leczenie będzie dla mnie odpowiednie. Przepisał mi odpowiednie stabilizatory i blokady, dzięki którym przynajmniej na jakiś czas pozbyłam się problemów z przewlekłym bólem. Jestem bardzo zadowolona z tej poradni. Spełnia ona wszelkie standardy prawidłowej opieki lekarskiej i uczciwie traktuje swoich pacjentów.

Top