Gdzie nabyć legalny susz konopny?

Wiele osób pyta czy susz konopny jest legalny, albowiem w tej kwestii narosło wiele mitów. Jednakże trzeba odpowiedzieć jednoznacznie – jest legalny, ale tylko ten, który zawiera nie więcej niż 0,02% psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu (THC).

Zakup legalnego suszu konopnego

legalny susz konopnySusz pochodzący z legalnych, ekologicznych upraw jest poddawany bardzo rygorystycznym kontrolom. Nie tylko pod kątem limitu THC, ale także z uwagi na zawartość kannabidiolu (CBD), by produkt był najwyższej jakości, a jednocześnie w pełni bezpieczny w przyjmowaniu. Jeżeli chodzi o wybór, mamy dostępne kilkadziesiąt odmian legalnej marihuany więc zarówno początkujący, jak i koneserzy na pewno znajdą coś dla siebie. Jeżeli chodzi o koszt, znajdziemy legalny susz konopny za około trzydzieści złotych za gram, ale też taki, który kosztuje dwa razy więcej. Bowiem gatunki różnią się między sobą zawartością CBD, a im jest go więcej, tym drożej zapłacimy za susz. Jeżeli chodzi o zakup większych ilości, to jest on oczywiście bardziej opłacalny, albowiem wówczas, cena jednego grama automatycznie spada o kilka złotych. Przy zakupie dziesięciu lub dwudziestu gramów robi to różnicę, toteż konsumenci stawiają własnie na takie rozwiązanie. W sklepach konopnych znajdziemy także już gotowe, zrolowane jointy, jednakże koszt jednego jest niemal równy cenie jednego grama suszu. Przy czym zaznaczyć trzeba, że jointy zawierają najczęściej nie więcej niż 0,7 grama, zatem jest to rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy korzystają z suszu rzadko.

Dobry susz konopny to nie tylko ten, który zawiera przyzwoite ilości kannabidiolu, ale też taki, który intensywnie smakuje. Przykładem są tu odmiany owocowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością, a przy tym nie należą do najdroższych.

Top