Gdzie można wynająć zwyżkę w Warszawie?

Jak często zdarza się, że szewc bez butów chodzi? U mnie akurat często. Mimo że, prowadzę firmę budowlaną, często zdarza się tak, że czegoś mi brakuje. A to dlatego, że sam komuś pożyczyłem, a to się coś popsuło, a to potrzeba więcej niż posiadam na stanie. Jednak te sytuacje pokazują mi, że ciągle się rozwijam.

Czy wypożyczalnie zwyżki jest opłacalne?

zwyżka warszawaW wypożyczalni sprzętu budowlanego mamy już zniżki, bo tak często się tam pojawiamy. Ostatnio znów brakowało nam zwyżki. Jak to się stało? Pierwszy razem pożyczałem zwyżkę, bo nie skalniaku nie można było rozstawić rusztowania. Potem po paru wypożyczeniach zwyżkę kupiłem. Okazało się, że mieliśmy robotę sto kilometrów od firmy i podnośnik tam pojechał, a w tym czasie wyskoczyło fajnie zlecenie w firmie i znów potrzebowałem sprzętu, i znów szukałem ogłoszeń: zwyżka warszawa. Po jakimś czasie wyszła sytuacja podobna. Mieliśmy coraz więcej zleceń robót na wysokościach. Nie mogłem zamontować nawet szyldu reklamowego na paru metrach, jeśli podłoże było niestabilne. Zwyżka jest idealna do malowania, nie marnuje się czasu na rozkładanie, nie ma ograniczonej powierzchni jak rusztowanie. Pomyślałem, że może następny podnośnik kupić po prostu używany. Przyda się na pewno, a podejrzewałem, że ta inwestycja szybko się zwróci. Po tygodniu, miałem na stanie kolejną zwyżkę. Dwa miesiące później pożyczyłem ją bratu na zbiór jabłek, pierwsza z kolei była na robocie pod Warszawą, jeśli szykowałaby się kolejna praca wysokościach znów musiałbym wypożyczyć kolejną zwyżkę. Kolejny dowód, że ciągle się rozrastamy.

Mimo że, pojawiają czasem właśnie takie sytuacje, to one mnie cieszą. Bo jeszcze niedawno potrzebowałem dwóch pracowników na sezon. Teraz zatrudniłem ich na stałe, a potrzebuję kolejnych dodatkowych rąk do pracy. Nie sądziłem, że kiedykolwiek uda mi się stworzyć tak prężnie działającą firmę, której czasami aż, brakuje sprzętu.

Top