Funkcjonalne mieszadełka do napojów

W tym roku będę obchodzić trzydzieste urodziny. Z tej okazji chcę zorganizować imprezę urodzinową na której wraz ze znajomymi i bliskimi będę mogła świętować ta okrągłą rocznicę. Jest to okrągła rocznica dlatego planuję coś naprawę wyjątkowego.

Mieszadełka do urodzinowych drinków

mieszadełka do drinkówOd lat uwielbiam organizować różnego rodzaju imprezy. Robię listę zakupów spożywczych, czy niezbędnych akcesoriów. Urodziny, imieniny, rocznice ślubu czy inne imprezy są okazją do spędzenia miło czasu. W swoim gronie jestem znana z organizowania najlepszych imprez. Do przygotowania uroczystości moich trzydziestych urodzin zabrałam się dwa miesiące wcześniej. Chciałam aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a moi goście na długo zapamiętali ten dzień. Uwielbiam różnego rodzaju gadżety balony, girlandy, słomki i talerze. To one wprowadzają nas w tematykę imprezy. Kupiłam różne akcesoria z liczbą trzydzieści.  Zaplanowałam, że impreza odbędzie się na zewnątrz gdyż urodziny mam w czerwcu. Planowałam dużego grilla z mięsem i sałatkami. Oprócz tego w rogu ogrodu miał stanąć letni drink bar z orzeźwiającymi napojami. W tym celu zakupiłam  mieszadełka do drinków, które miały urozmaicić napoje. Mieszadełka są świetnym dodatkiem do drinka. Mają za zadanie również wizualnie wzbogacić wygląd serwowanego trunku. Dzięki ciekawym wzorom i kształtom żaden z gości nie pomyli swojego drinka i z pewnością rozpozna swoją zgubę  pozostawioną na stole. Z pomocą mieszadełka można również odpowiednio wymieszać drinka. Zatem mieszadełka to nie tylko ozdobny element naszego drinka ale również funkcjonalny przyrząd.

Moja impreza urodzinowa była bardzo udana. Goście zachwalali pomysł z drink barem. Bardzo spodobał się im również pomysł z mieszadełkami i każdy z nich chętnie korzystał. Dzięki temu każdy wiedział, który drink należy do niego i mógł spersonalizować swoją szklankę.

Top