Firma produkcyjna

W naszej okolicy ostatnio zostały ukończone ostatnie prace budowlane nowej fabryki, która będzie produkować opakowania tekturowe. Wykorzystywane one będę na szeroka skalę, a szczególnie wykorzystywane będę do zabezpieczania produktów podczas transportu. Produkcja opakowań ruszy już w przyszłym tygodniu, gdyż trwają ostatnie konfiguracje maszyn odpowiedzialnych za produkcję. 

Tekturowe opakowania dominują na rynku

produkcja opakowań tekturowychFabryka ta ma być największą fabryka produkującą takie opakowania tekturowe w całej Europie. Jest wyposażona w najnowocześniejszy park technologiczny, dzięki któremu może realizować bardzo duże zamówienia. Jak podaje zarząd firmy, pracownicy maja pełne ręce roboty przez najbliższe kilka miesięcy, gdyż firma nim powstała zebrała już zamówienia za kilka milionów złotych, tez produkcja musi ruszyć jak najszybciej. Cieszy nas fakt, że produkcja opakowań tekturowych będzie realizowana na terenie naszego miasta, gdyż zatrudnienie w tej firmie znalazło już blisko 100 osób a to nie koniec rekrutacji na inne stanowiska. Sprawi to, że lokalna stopa bezrobocia na pewno ulegnie pozytywnej zmianie o co od dawna stara się miasto. Będzie to niesamowity przełom dla całej branży produkcyjnej, gdyż technologia jest rodem z XXI wieku i większość procesów jest wykonywanych automatycznie przez maszyny. Mimo to zapotrzebowanie na pracowników jest spore a w szczególności na techników czy absolwentów politechniki, gdyż firma planuje zakup coraz to nowszych maszyn.

Nowa fabryka dzięki sporym inwestycją stanie się głównym liderem w produkcji opakowań tekturowych i nie planuje żadnych zastojów tylko nieustanne poszerzanie swojego wachlarza usług. W miarę realizacji zamówień, które już firma ma, a w przyszłości będą również kontrakty z krajami azjatyckimi, co jeszcze bardziej rozwinie firmę.

Top