Fale radiowe w gabinecie kosmetycznym

Wiele kobiet korzysta z usług kosmetycznych. Jednakże, przed wykonaniem każdego zabiegu, kosmetyczka powinna przeprowadzić wywiad, jak i również wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu, szczególnie takich jak np. fale radiowe. Jest to ważne ze względu na zachowanie bezpieczeństwa swojego, jak i również klientki. 

Jak przebiega zabieg fal radiowych?

fale radiowe łódźSalony kosmetyczne zyskują na popularności. Oczywiście, nie bez powodu. Bowiem zabiegi znajdujące się w ofercie, są naprawdę bardzo przydatne, a przede wszystkim skuteczne. Jednym z ciekawych zabiegów są fale radiowe Łódź może pochwalić się najnowszymi gabinetami kosmetycznymi, w których można zapisać się na taki, bądź też inny zabieg. Jednakże, warto rozwiać wszelkie wątpliwości kobiet, dotyczące przebiegu zabiegu z zastosowaniem fal radiowych. W pierwszej kolejności, kosmetyczka musi przeprowadzić wywiad, w którym zapyta o wszelkie choroby mogące mieć wpływ na przebieg zabiegu. Następnie, musi wykluczyć przeciwwskazania, do których trzeba zaliczyć metalowe implanty, rozrusznik serca, czy też ciążę oraz okres laktacji. Wówczas, można przejść do wykonania fal radiowych. Klientka nie może posiadać przy sobie metalowych rzeczy. Jest to bardzo ważne. Po wykonaniu demakijażu, trzeba nałożyć na skórę odpowiednią ilość żelu, który ochroni ją przed możliwym oparzeniem. Zabieg jest bezbolesny. Wykonuje się go około piętnastu minut, przy zastosowaniu właściwych parametrów.

Utrata jędrności i elastyczności skóry jest coraz częściej spotykana. Niestety, niewłaściwa pielęgnacja skóry może doprowadzić do takiego stanu. Wówczas, dobrym pomysłem będzie zapisanie się na zabieg z użyciem fal radiowych. Czasami niezbędna będzie seria takich zabiegów. Jednak z pewnością warto. 

Top