Efektowne pierścionki zaręczynowe cyrkonia

Wybór wyjątkowego pierścionka zaręczynowego należy do trudnych zadań. Wielu Panów zastanawia się na jaki model się zdecydować, aby ich ukochana była zadowolona i odpowiedziała pożądane TAK! Przyjęło się przekonanie, że najlepszym przyjacielem każdej kobiety są diamenty, jednak ich świetną alternatywę stanowią pięknie błyszczące cyrkonie.

Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią – sposobem na TAK

pierścionki zaręczynowe cyrkoniaCyrkonia to bezbarwny, sztuczny kamień ozdobny. Wiele właściwości fizycznych cyrkonii upodabnia ją do diamentu. Jedną z tożsamych cech jest współczynnik załamania światła, dzięki któremu zarówno diamenty, jak i cyrkonie błyszczą oraz wyglądają naprawdę podobnie. Cyrkonia to kamień nieposiadający w sobie żadnego koloru. Uzyskuje się go natomiast, dzięki dodaniu do niego w procesie powstawania odpowiednich substancji, najczęściej kobaltu, ceru lub chromu. Cudownie prezentujące się pierścionki zaręczynowe cyrkonia stanowią pewnego rodzaju gwarancję wypowiedzenia przez naszą ukochaną tego potwierdzającego, trzyliterowego wyrazu. Nie jest tajemnicą, że kobiety uwielbiają wszystko to, co się świeci, a cyrkonia jest kamieniem, który posiada w sobie zniewalający błysk. Poza tym biżuteria z cyrkoniami to elegancki, ponadczasowy oraz kobiecy element ozdobny. Decyzja dotycząca wyboru rozmiaru oraz koloru kamienia jest natomiast sprawą indywidualną. Warto wspomnieć, że cyrkonie to jedne z najczęściej pojawiających się w biżuterii zarówno złotej, jak i srebnej zdobień. Ponadto pierścionek zaręczynowy z kamieniem cyrkonii świetnie będzie również współgrał z później założoną obrączką ślubną.

Jeżeli diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, to cyrkonie, stanowiące ich dobry zamiennik, są z płcią piękną co najmniej na stopie koleżeńskiej. Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią to rozwiązanie dużo tańsze od diamentów, dzięki któremu Panowie nie nadwyrężają tak bardzo swojego męskiego portfela.

Top