Dostałam podwyżkę za przygotowanie upominków dla klientów

 

Jestem w trakcie przygotowywania zadania, które dostałam od mojej przełożonej. Kasia mia wolne dwa tygodnie i poprosiła mnie żebym sama zorganizowała upominki dla naszych klientów. Pierwszy raz dostałam od niej takie poważne zadania. Bardzo ucieszyłam się i chce zrobić wszystko żeby wykonać je jak najlepiej.

Przygotowuję upominki dla klientów

upominkowe zestawy świąteczne dla klientówUpominkowe zestawy świąteczne dla klientów nie muszą być duże. Powinny zawierać nasze logo firmowe, żeby klienci wiedzieli od kogo je dostali. Wpadłam na pomysł żeby naszym klientom przygotować małe kalendarzyki razem z długopisami. kalendarzyk kieszonkowy na pewno przyda się każdemu.Będzie można w nim zapisać ważne dla siebie daty. Upominkowe zestawy świąteczne dla klientów zawsze były przygotowywane przez Kasie ale w związku z jej urlopem wypoczynkowym to mi w tym roku przypadła ta praca. To jest dla mnie spora szansa na pokazanie się swojej kierowniczce. Uważam, że Kasia obawiała się że mogę sobie nie poradzić ale ja postanowiłam ją zaskoczyć. kalendarzyki kieszonkowe zamówiłam od naszego partnera, z którym często współpracujemy przy rożnych okazjach. Producent kalendarzy doskonale wie jak przygotować dla nas materiały promocyjne. Kalendarze i długopisy zostaną do nas dostarczone do końca tygodnia. Kiedy Kasia wróci ze swojego urlopu wszystko już będzie gotowe dla naszych klientów i będę mogła pokazać jej efekt mojej pracy. Jestem zadowolona z kalendarzyków i długopisów, które zostały do nas dostarczone.

Kasi bardzo spodobały się upominkowe zestawy świąteczne dla klientów. Za prawidłowe wykonanie zadania dostałam pochwałę a także załapałam sie na podwyżkę. Ucieszyłam się z dodatkowej kwoty pieniędzy bo powoli zbliżają się święta więc każda dodatkowa gotówka mi się przyda. Mam sporo prezentów do kupienia.

 

Top