Doradca potrzebny od zaraz

Ponad pięć lat temu poślubiłem sporo młodszą ode mnie kobietę. Wydawało mi się, że chociaż ona jedna nie zwracała uwagi tylko i wyłącznie na mój status majątkowy; to jaki mam dom, jak znaną i dobrze działającą firmę, która co rusz otwiera kolejne filie, oraz to że życie u mojego boku raczej nie będzie wielką katorgą ponieważ często mnie nie ma. Jednak po tych wszystkich latach okazało się, że żyłem w zakłamaniu i potrzebne było mi doradztwo prawne poznań.

Jak rozwiązać uciążliwy problem nie narażając się prawu

doradztwo prawne poznańPo tych wszystkich wspólnie spędzonych latach okazało się, że dałem się nabrać i przez ten cały czas żyłem chyba z klapkami na oczach ponieważ żona mnie zdradzała. Rozwód wiązałaby się dla mnie ze sporymi kosztami, których wcale nie miałem zamiaru ponosić. Dlatego w pierwszej kolejności postawiłem na doradztwo prawne poznań. Uznałem, że przed sprawą rozwodową dobrze będzie poszukać profesjonalisty,który przekona sąd do mojej linii argumentów. Szczególnie problematyczną kwestią był fakt, iż wcześniej nie spisaliśmy intercyzy, która zabezpieczałaby mój majątek. Jednak doświadczony profesjonalista uświadomił mnie, że nie ja jeden dałem się nabrać na pozornie idealny związek i miał do czynienia z wieloma tego typu przypadkami. Muszę przyznać,że trochę mnie tym uspokoił.

Ze społecznego punktu widzenia racja była po mojej stronie; wiadomo, przez cały czas byłem bezczelnie oszukiwany, jednak regulacje prawne odnoszą się głównie do podpisanych dokumentów i tutaj bardzo doskwierał brak intercyzy. Jednak wraz z moim doradcą wspólnie ustaliliśmy, że jeżeli w grze są tak wysokie stawki to potrzebna jest niezłomna walka o dochodzenie swoich praw przed sądem. Pan Daniel pomógł mi uporać się ze sprawą i wyjść z niej obronną ręką.

Top