domki letniskowe nad morzem

Domki letniskowe nad morzem i brak pogody

Każdy z nas kiedy wybiera się na urlop to marzy o tym, żeby mieć ładną pogodę. W deszczu nikt przecież nie będzie chodził po plaży, an tym bardziej się opalał, bo słońca brakuje. Kiedy jest zimno i wieje to też raczej nikt nie ma ochoty ruszać się z domu.

Domki letniskowe nad morzem odwiedzaliśmy wieczorem

domki letniskowe nad morzemDlatego też wybraliśmy z moimi znajomymi komfortowe domki nad morzem. Uznaliśmy, że w przypadku braku odpowiedniej pogody zawsze możemy wygodnie spędzić czas w domkach. Była to bardzo dobra decyzja. Wybraliśmy się nad morze na cały tydzień. Pierwsze pięć dni było naprawdę pięknych. Świeciło słońce i było przyjemnie ciepło, lecz nie zbyt gorąco. Pogoda była idealna. Nie tylko mogliśmy się opalać i pływać w morzu, ale również trochę pozwiedzaliśmy w okolicznych miejscowościach. Domki letniskowe nad morzem odwiedzaliśmy dopiero wieczorem. Jednak ostatnie dwa dni były doprawdy paskudne. Nagle w piątek wieczorem zerwała się burza i zaczęło lać jak z cebra. Później cały czas padało, wiał silny wiatr, a temperatura mocno się obniżyła. Nie było mowy o wychodzeniu z domków. Dobrze jednak, że nasze domki drewniane nad morzem były bardzo komfortowe. Dzięki temu mogliśmy spokojnie się wygrzewać przy kominku, pić gorąca herbatę, oglądać filmy na dużym telewizorze i grac w gry planszowe. Czas nam wtedy szybciej mijał i urlop też szybko zleciał.

Mimo braku pogody na końcu wakacji i tak wyjazd można uznać, za bardzo udany. Dobrze że wybraliśmy komfortowe domki nad morzem, w których miło się nam spędzało czas. Następnym razem też wybierzemy podobne.

Top