Dodatkowe oświetlenie nocy

Noc ma swoje wady oraz zalety. Gdy zbliża się pora nocy chętnie udajemy się do naszych łóżek oraz zasypiamy. Sen jest dla nas czynnością relaksującą, pozwala na regeneracje organizmu, lecz nie każdy może pozwolić sobie na sen. 

Kierowcy zawodowi oraz pracownicy na nocnej zmianie są często zmuszeni o pracować o tak niestandardowej porze. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo oraz widoczność na drodze możemy stosować odblaski. 

Czy dodatkowe oświetlenie może uratować życie?

taśma odblaskowa pryzmatycznaReflektory samochodowe to najczęściej wykorzystywane światła podczas jazdy. Niestety nie zawsze bywa skuteczne. Nocna jazda motocyklem z oświetleniem z tyłu oraz z przodu może narazić nas na niebezpieczeństwo. Czasem są sytuacje, gdzie lampa może wygasnąć. W samochodach sytuację uratuje druga lampa. W przypadku motocyklisty sprawa ma się gorzej. W podanych przypadku taśma odblaskowa pryzmatyczna posłuży jako dodatkowe oświetlenie. Dzięki czemu ochronisz się przed nieprzewidzianą sytuacją. 

Bezpieczeństwo każdego rowerzysty 

Niektórzy z Was z pewnością są wielbicielami kolarstwa. Jeśli rower to jedyny pojazd do pracy czy na zakupy taśma odblaskowa pryzmatyczna będzie ciekawym sposobem na oświetlenie. Zastosowanie taśmy pozwoli na dobrą widoczność na drodze. Gdy samoprzylepna taśma odblaskowa pryzmatyczna znajdzie się na twoim rowerze zapewni bezpieczeństwo podczas skrętów. Otoczenie ramy taśmą sprawi, że będziesz widoczny z każdej możliwej strony. 

Dodatkowymi sposobami na bezpieczeństwo jest, użycie taśmy na podjazdach oraz strefach parkingowych. Prosta taśma odblaskowa pryzmatyczna pełni rolę praktycznej dekoracji. Jeśli zależy Ci na efektach świetlnych może kleić taśmą kaski oraz strój motocyklowy. Często taśma odblaskowa pryzmatyczna znajduje się na elementach odzieży roboczej. 

Top