Dobry i tani montaż drzwi na Śląsku

Z moim mężem kupiliśmy mieszkanie jakieś pięć lat temu. Jest to mieszkanie kupione z rynku wtórnego dlatego też cały czas coś z nim ulepszamy. Oczywiście wszystko zależy od tego w jakim stanie kupi się mieszkanie po kimś.

Dobry montaż nowych drzwi na Śląsku

dobry montaż drzwi na ŚląskuJednak my z mężem kupiliśmy mieszkanie, które nie było wcześniej remontowane za to jego cena była niższa. Nie sądziliśmy jednak, że my te remonty będziemy robić co chwile. Bo gdy coś zrobimy to okazuje się, że trzeba zrobić coś innego za jakiś czas. Przez te lata w pokojach mieliśmy drzwi harmonijkowe bo było to po prostu najtańsze rozwiązanie. Jednak takie drzwi nie należą do najlepszych. Ja szybko miałam ich dosyć jednak musieliśmy oszczędzić trochę pieniędzy żeby kupić wszędzie nowe drzwi. Teraz gdy już mieliśmy pieniądze pojechaliśmy do hurtowni drzwi na Śląsku. Jest tam podobno też dobry montaż drzwi na Śląsku czyli byśmy już nie musieli ich sami montować. Bo zarówno mąż i ja mamy już dosyć tych remontów. A ten montaż zamawiany w tej hurtowni jest chyba najtańszy w okolicy. Pojechaliśmy do hurtowni wybrać odpowiednie drzwi i zamówić montaż. Szybko wybraliśmy bardzo ładne drzwi i montaż też udało się umówić na weekend czyli wtedy kiedy najbardziej chcieliśmy. Nie wszystkie firmy godzą się na to żeby montaż odbywał się w trakcie weekendu. Jednak tu nie było z tym najmniejszego problemu. W weekend przyjechali panowie i zamontowali drzwi.

Nie było to takie proste bo jak się okazały futryny u nas były bardzo krzywe jednak panowie byli przygotowani i na takie ewentualności. Wtedy stwierdziłam, że bardzo dobrze, że zdecydowaliśmy się na ten montaż bo tak to nie wiem czy z mężem dałabym radę żeby zamontować te drzwi. Pewnie byłoby tak, że byśmy się namęczyli i tak ostatecznie byśmy wzięli montaż.

Top