Dobra siatka ogrodzeniowa

Wiele osób mieszkających w mieście, posiada własną działkę na obrzeżach miasta, do której przyjeżdża w każdej wolnej chwili. Taki teren zawsze musi być ogrodzony, szczególnie jeżeli dookoła znajdują się inne tereny działkowe.

Z czego są zrobione siatki ogrodzeniowe?

siatka ogrodzeniowaTeren prywatny zawsze powinien być ogrodzony, a już na pewno kiedy stoi na nim domek, altana, czy trzymamy na nim jakieś rzeczy. Siatka ogrodzeniowa jest powszechnie stosowana w leśnictwie, ogrodnictwie, czy przez działkowiczów. Niektórzy ludzie nawet przy jej użyciu odgradzają swoją działkę od innych, a przy ogrodzeniu sadzą wysokie krzewy. Siatka ma bardzo szerokie zastosowanie i jest zdecydowanie tańsza niż wybudowanie betonowego ogrodzenia. Siatki są wykonane z ocynkowanego drutu, który jest powleczony otuliną PCV, lub z drutu chromoniklowanego. Takie wykonanie gwarantuje odporność na czynniki zewnętrze i estetyczny wygląd przez wiele lat. Siatka nie rdzewieje i nie łamie się pod wpływem starości. Jest bardzo wytrzymała i dostępna jest w kilku rozmiarach. Aby wykonać ogrodzenie z takiej siatki, potrzebny nam jeszcze będzie drut do jej naciągania i słupki, które zabetonujemy, lub wbijemy w ziemię na określoną głębokość. Siatki mogą mieć różnej wielkości oczka, lecz cały splot zawsze będzie jednakowy. Siatki ogrodzeniowe są dostępne w kilku kolorach, a mianowicie jest to zielony, czarny i brązowy. Świetnie się sprawdzają jako niedrogie ogrodzenie posesji, działki, ogrodu, czy terenów przemysłowych i rolniczych.

Siatkę ogrodzeniową kupuje się na metry, albo na całe rolki. Jeżeli planujemy ogrodzić działkę rekreacyjną, to lepiej od razu kupić odpowiedni jej rozmiar, a szczególnie wysokość siatki musi być dopasowana, ponieważ jej przycięcie będzie dość skomplikowanym zadaniem. 

Top