Dlaczego warto pójść na paznokcie hybrydowe?

 

Każda kobieta pragnie mieć ładne i zadbane dłonie. Nieodłącznym elementem wypielęgnowanych dłoni są natomiast piękne paznokcie. Niegdyś malowałyśmy je zwykłymi lakierami, które potrafiły odpryskiwać nawet po kilku godzinach. Dziś pięknymi paznokciami możemy cieszyć się nawet trzy tygodnie.

Zalety lakierów hybrydowych

manicure hybrydowy GdyniaLakiery cały czas się rozwijały. Na początku były zwykłe lakiery do paznokci, które do dziś możemy zakupić praktycznie wszędzie. Następnie nastała era tipsów i naklejania na płytkę różnego rodzaju ozdób. Następnie królowały paznokcie żelowe. Teraz natomiast nastał czas na paznokcie pomalowane lakierami hybrydowymi, które cieszą się obecnie ogromną popularnością. Czemu jednak ją zawdzięczają? Przede wszystkim temu, że są niezwykle trwałe. Taki lakier hybrydowy może się na paznokciu utrzymywać nawet trzy tygodnie. Oczywiście pojawi się odrost, ale z lakierem nic się nie stanie. Cały czas będzie on na swoim miejscu i pięknie będzie się prezentował. Tego typu paznokcie bez problemu można wykonać sobie w domu. Należy jednak zapoznać się z poszczególnymi etapami i kupić sobie wszelkie niezbędne rzeczy. Oczywiście bezpieczniej zdecydowanie jest pójść na wykonanie takich paznokci do salonu. Tam bowiem panują bardzo sterylne i bezpieczne warunki. Poza tym pracują tam profesjonaliści. Mogą nam zatem wyczarować na płytce najpiękniejsze wzory i kolory. Obecnie oferuje nam między innymi manicure hybrydowy Gdynia, ale obecnie wykonamy go w praktycznie każdy mieście.

Paznokcie hybrydowe cieszą się ogromną popularnością. Głównie dlatego, że są niezwykle trwałe i pięknie się prezentują. Warto wykonać sobie je na jakąś ważniejszą uroczystość, ale i na co dzień. Cały czas bowiem chcemy chwalić się naszymi pięknymi i zadbanymi dłońmi.

 

Top