Czym są litery 3D?

Litery 3D są formą reklamy zewnętrznej i wewnętrznej – w większości przypadków montuje się je na ścianach wewnątrz budynków lub na elewacji. Wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa działające w różnych branżach – zarówno przez właścicieli lokali, sklepów, centrów handlowych, jak i różnego rodzaju instytucji. Skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów i wpływają na wygląd całego budynku.

Jakie są rodzaje liter 3D?

litery 3d na ścianęProducenci liter trójwymiarowych nie ograniczają swoich klientów wyłącznie do jednego typu produktu. Umożliwiają im swobodę, projektując i wykonując nawet kilka rodzajów takich reklam. Wyróżnić można między innymi litery ze świecącym bokiem, przednią powierzchnią napisu, z nałożonymi dodatkowymi efektami lub bez żadnego oświetlenia. Świecenie można łączyć, sprawiając tym samym, że wykonany napis będzie widoczny z daleka. Producent ma możliwość stworzenia liter o dowolnej czcionce i różnych rozmiarach. Napis może nie tylko przedstawiać nazwę przedsiębiorstwa, ale również zdobić warte uwagi miejsca, jak chociażby menu, które wisi na ścianie, cennik czy lista oferowanych usług. Litery 3D na ścianę mogą mieć charakter informacyjny, reklamowy lub wizerunkowy w zależności od preferencji właściciela. Przykłady gotowych prac można spotkać w każdym mieście, a szczególnie w centrach handlowych. Warto przejrzeć galerię przygotowanych przez fachowców liter i dobrać coś odpowiedniego dla siebie.

Udekorowanie ściany budynku lub jego elewacji wpływa na pozytywne postrzeganie firmy przez przechodniów i klientów. Momentalnie podnosi się renoma przedsiębiorstwa, a dodatkowo istnieje większa szansa, że potencjalny klient wybierze właśnie ten zakład, zamiast udać się do konkurencji. Takie formy reklamy są wręcz obowiązkowe w większych miastach.

Top