Czym charakteryzuje się Trans Alp?

Rowery trekkingowe mają w ofercie Krossa szczególne miejsce. Są jednymi z najważniejszych w ich linii produkcyjnej i cieszą się bardzo dużą popularnością. Duża zasługa w tym tego jak dobrze są wykonane i tego, ze są niezawodne w każdym terenie. 

Niezawodny Trans Alp od Krossa 

kross trans alpTen model jest jednym z najczęściej wybieranych rowerów turystycznych w ofercie Krossa. Czemu? Zasługa w tym przede wszystkim idealnego stosunku jakości do ceny. Kross to polski producent, którego jednoślady są nie tylko dobrze wyposażone, ale odznaczają się na tle konkurencji niską ceną. Jako producent z naszego kraju może sobie na to pozwolić, a jego pozycji rynkowej i tak nie zagraża nikt z rodzimego przemysłu rowerowego. Kross Trans Alp nie musi nam służyć tylko do dalekich eskapad, bowiem sprawdzi się także w miejskiej aglomeracji. Możemy go spokojnie używać jako rower do codziennej komunikacji. W tym modelu znajdziemy lekką, ale wytrzymałą, aluminiową ramę, wspartą na dwudziesto ośmio calowych kołach. Dzięki wspornikowi zapewnia nam ona najbardziej optymalną, bo niemal wyprostowaną, pozycję za kierownicą. Dzięki temu nasze plecy oraz kręgosłup nie są wystawione na przeciążenia, jak na przykład w rowerach szosowych. Jeżeli szukasz roweru trekkingowego do dwóch tysięcy złotych – Trans Alp to strzał w dziesiątkę. Bowiem nie musimy dokupować dodatkowego osprzętu. Trans Alp ma bowiem na „pokładzie” podpórkę, tylną i przednia lampę, komplet błotników, osłonę napędu oraz wzmacniany, tylny bagażnik. 

Każdy, kto chce posiadać dobrej klasy rower turystyczny za rozsądną kwotę, powinien sprawdzić szczegóły oferty Krossa. Zwłaszcza, ze Trans Alp to jednoślad godny polecenia i zdecydowanie wart swojej, niewygórowanej ceny, o której zaproponowaniu, konkurencja może tylko pomarzyć.