Czy samochód luksusowy zmieni Twój ślub?

Planując swój wymarzony ślub, wybieramy salę oraz zespół, który będzie nas zabawiał. Musimy zrobić listę gości, zamówić zaproszenia wypisać je, a także porozwozić. Koniecznie musimy załatwić wszystkie sprawy papierowe u księdza, załatwić organistę oraz dziewczynkę, która będzie sypać nam kwiatkami, ale gdy chcesz, aby ten dzień różnił się od wszystkich tych ślubów, na jakich byłeś, musisz uruchomić swoją wyobraźnię

Samochód luksusowy, podczas naszego magicznego dnia

wynajem samochodów luksusowychAby, nasz ślub był naprawdę idealny, musisz zdecydować się na wynajem samochodów luksusowych, które zawiozą Cię i Twoich rodziców do kościoła, a później do restauracji, gdzie spędzicie resztę dnia. Spróbuj zaskoczyć swoich bliskich pierwszym tańcem. Zamiast tańczyć walca, zaskocz ich i zapisz się na szybki kurs tańca. Zamiast kwiatów, które dostaniecie wraz z pięknymi życzeniami, możesz poprosić gości o karmę dla zwierząt, które później przekażesz schronisku w Twojej okolicy. Spróbuj napisać ze swoją drugą połówką piękny wiersz, w którym podziękujecie rodzicom za to, że wychowali was na wspaniałych ludzi, że zawsze przy was byli, gdy potrzebowaliście ich obecności, a także przeproście ich za wszystkie przepłakane noce, za nerwy oraz słowa wypowiedziane, które mogły ich w jakiś sposób urazić. Wybierzcie swoje zdjęcia od dzieciństwa, aż do momentu ślubu i stwórzcie jakąś fajną prezentację multimedialną, która będzie pokazywać, jak się poznaliście, pierwszy pocałunek. Taka historia na pewno zaskoczy Twoich najbliższych, a na pewno niektórzy z nich uronią kilka łez ze wzruszenia. Baw się do białego rana i nie odmawiaj nikomu tańca.

Twój ślub może być cudowny, jedynie musisz uruchomić swoją wyobraźnię i wykonać plan, w którym zrobisz krótki przebieg Twojego wesela. Zawsze możesz uruchomić przeglądarkę internetową i pooglądać filmiki z wesela osób, które zapragnęły pochwalić się swoim pięknym weselem każdemu, kto będzie miał na to ochotę.

Top